Povezane vesti

Ovde sam bila najbliža zlatu, ne mogu da verujem da mi je sreća zafalila

Ovde sam bila najbliža zlatu, ne mogu da verujem da mi je sreća zafalila

Politika 18.08.2016
To su reči Ivane Španović, koja je našoj atletici donela olimpijsku medalju posle 60 sušnih godina, na osam uzastopnih takmičenja osvojila trofej i postavila novi državni rekord (7,08 m). Od našeg izveštača Rio – Ivana Španović, 26-godišnja… »
Štefanek doputovao u Beograd: Posle kiše uvek dođe sunce

Štefanek doputovao u Beograd: Posle kiše uvek dođe sunce

Večernje novosti 18.08.2016
Mnogi su kudili srpske sportiste što posle 11 dana nije bilo medalja, ali eto, ja sam otvorio, a onda su nastavile Ivana Španović i Tijana Bogdanović, koja je još dete, kaže Davor Štefanek. JUNAK nacije, olimpijski šampion Davor Štefanek stigao… »
Srbija piše istoriju na Igrama: Imamo četiri medalje, čekamo još!

Srbija piše istoriju na Igrama: Imamo četiri medalje, čekamo još!

Mozzart sport 18.08.2016
Srpski olimpijci su četiri medalje osvojili u Atlanti (1996) i u Londonu (2012), ali odličja nisu bila sjajnija od sadašnjih jer su imali dve bronze i po zlato i srebro. Srpski sportisti osvajanjem četvrte medalje u Rio de Žaneiru ostvarili su… »
Subotičani pripremaju doček za zlatnog Štefaneka, Davor u rukovodstvu Spartaka /video/

Subotičani pripremaju doček za zlatnog Štefaneka, Davor u rukovodstvu Spartaka /video/

Sportal blic 18.08.2016
Za rvača Davora Štefaneka, osvajača zlatne olimpijske medalje, u petak 19. avgusta u subotičkoj Gradskoj upravi biće organizovan prijem kod gradonačelnik Bogdana Labana. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija - Susret Štefaneka i Subotičana grad organizuje… »
Olimpijski šampion Davor Štefanek stigao u Beograd: Znao sam da mogu

Olimpijski šampion Davor Štefanek stigao u Beograd: Znao sam da mogu

Radio 021 18.08.2016
Rvač Davor Štefanek, osvajač zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Riju, izjavio je danas u Beogradu da su mu velika želja i glad za uspehom pomogli na putu ka tronu i da veruje da će svojim uspehom "pogurati" ostale sportiste u borbi za medalje… »
OI Rio 2016: Kolašinac bez finala u bacanju kugle

OI Rio 2016: Kolašinac bez finala u bacanju kugle

Dnevnik 18.08.2016
Srpski atletičar Asmir Kolašinac nije uspeo da se plasira u finale u bacanju kugle na Olimpijskim igrama u Riju. Kolašinac je danas u kvalifikacijama imao najbolji hitac od 20,16 metara u trećoj seriji, što nije bilo dovoljno za normu i mesto među… »
Vendetta! (video)

Vendetta! (video)

Mozzart sport 18.08.2016
Stara, dobro poznata izreka kaže da se osveta uvek najbolje servira kada je hladna. Četiri godine su bile sasvim dovoljne da se stvari ohlade, zar ne? Vaterpoliste Srbije još dva koraka dele od osvajanja tako željene zlatne olimpijske medalje na… »
Rio 2016: Kolašinac bez finala

Rio 2016: Kolašinac bez finala

Hot sport 18.08.2016
Kolašinac je zauzeo 15. mesto rezultatom 20 metara i 16 centimetara, koliko je bacio u poslednjoj trećoj seriji. U prvoj seriji bacio je 19,86 metara, dok je u drugoj prestupio. Norma za finale bila je 20,65 metara. Najbolji u kvalifikacijama bio je… »
Štefanek: Posle kiše uvek dođe sunce

Štefanek: Posle kiše uvek dođe sunce

Novi magazin 18.08.2016
Srpski rvač Davor Štefanek rekao je danas da još nije svestan kakav je rezultat ostvario na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru i dodao da mu je drago što mu je priređen doček na beogradskom aerodromu, ali da žali što i njegove kolege iz… »
Štefanek u Beogradu: Posle kiše došlo je sunce

Štefanek u Beogradu: Posle kiše došlo je sunce

Mondo 18.08.2016
Zlatni srpski olimpijac Davor Štefanek doputovao je u Beograd gde mu je priređen lep doček. Bio je tužan i nezadovoljan što na isti način nisu dočekane i njegove kolege iz rvačkog tima. "Posle kiše dođe sunce", izjavio je Davor Štefanek, srpski… »
Posle suza: Ivana Španović: Juče je bilo bolno, danas sam zahvalna

Posle suza: Ivana Španović: Juče je bilo bolno, danas sam zahvalna

Sportal blic 18.08.2016
Bronzana sa Olimpijskih igara u Riju u disciplini skok u dalj, Ivana Španović nije bila zadovoljna trećim mestom, iako je srpskoj atletici donela prvu atletsku medalju nakon 60 godina. Ipak, dan kasnije, kada su se strasti malo smirile ona je shvatila… »
Štefanek doputovao u Beograd

Štefanek doputovao u Beograd

Beta 18.08.2016
Srpski rvač Davor Štefanek doputovao je danas u Beograd iz Rio de Žaneira, gde je na Olimpijskim igrama osvojio zlatnu medalju, prvu za srpsko rvanje posle 32 godine. Štefaneka je na beogradskom aerodromu dočekala porodica, prijatelji, čelnici… »
Štefanek po dolasku u Beograd: Očekujem da ćemo osvojiti šest-sedam medalja

Štefanek po dolasku u Beograd: Očekujem da ćemo osvojiti šest-sedam medalja

Sportski žurnal 18.08.2016
Davor Štefanek je izrazio očekivanje da će sportisti iz Srbije osvojiti šest do sedam medalja na Olimpijskim igrama. – Drago mi je što sam pokrenuo lavinu medalja – izjavio je reprezentativac Srbije u rvanju Davor Štefanek, po dolasku u Beograd… »
Mama mi je skovala zlato

Mama mi je skovala zlato

Politika 18.08.2016
„Hteo sam 2013. godine da prekinem karijeru, ali me majka Đenđika odgovorila od toga” – rekao je naš rvački as. – „Krvavih šest meseci stoji iza ovog uspeha”. – „Ispunio sam obećanje sa balkona”. Od našeg izveštača Rio – Jutro… »

Vesti dana »