Povezane vesti

Ivanin odgovor "spin majstorima": Nemojte da me dovodite u vezu sa politikom

Ivanin odgovor "spin majstorima": Nemojte da me dovodite u vezu sa politikom

Vesti online 22.08.2016
U trenucima slavlje zbog olimpijskog zlata, jedan od najboljih vaterpolista sveta, Andrija Prlainović, "zatalasao" je Srbiju izjavom da medalje u Riju nisu prozivod sitemskog ulaganja države u sport, a kao primer je naveo da su vateprolo klubovi u… »
Olimpijski prvaci ukazuju na težak položaj klubova

Olimpijski prvaci ukazuju na težak položaj klubova

Al Jazeera 22.08.2016
Evropski, svjetski, olimpijski prvaci - vaterpolisti Srbije, oštro kritizirali odnos države prema klupskom vaterpolu. Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama, ali odmah nakon osvajanja zlata reprezentativci su… »
Šta je Prlainović hteo da kaže...

Šta je Prlainović hteo da kaže...

Mondo 22.08.2016
Zlatni srpski vaterpolista Andrija Prlainović izjavom posle finala na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru skrenuo je pažnju na to da treba sistemski ulagati u sport. Ima i onih koji ga nisu razumeli. Foto: AP/Eduardo Verdugo Izjava Andrije… »
Španović: Nisam odgovarala Prlainoviću, moja izjava nema veze s politikom

Španović: Nisam odgovarala Prlainoviću, moja izjava nema veze s politikom

Radio 021 22.08.2016
Izjava koju je dao Andrija Prlainović za RTS podigla je mnogo bure, pa su posle reagovali i ostali srpski sportisti. Davor Štefanek je u nedelju rekao da je do zlata na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru stigao najviše zahvaljujući pomoći države… »
Ivana Španović: Ne dovodite me u vezu s politikom, nisam govorila o Andriji

Ivana Španović: Ne dovodite me u vezu s politikom, nisam govorila o Andriji

Mozzart sport 22.08.2016
Bronzana atletičarka iz Rija razjasnila izjavu o pomoćni države sportistima. Zadovoljna jeste, ali podrškom kakvu je ona sama dobila od države. Ivana Španović negira da je izjavom koju je kasno sinoć preneo Atletski savez Srbije imala bilo kakve… »
Španović: Moja izjava se nije odnosila na Prlainovića

Španović: Moja izjava se nije odnosila na Prlainovića

Večernje novosti 22.08.2016
Moj odgovor je bio isključivo na pitanje novinaru da li sam ja lično zadovoljna uslovima koji su meni bili obezbeđeni za Rio - rekla je srpska atletičarka. Srpska atletičarka Ivana Španović rekla je da se njena izjava o podršci koju dobija od… »
Ivana razjasnila: Moja izjava nije bila odgovor Prlainoviću

Ivana razjasnila: Moja izjava nije bila odgovor Prlainoviću

Hot sport 22.08.2016
Posle izjave Andrije Prlainovića. da osvojene medalje u Riju nisu plod sistemskog ulaganja, reagovali su Davor Štefanek i Ivana Španović. Osvajač zlatne medalje u Riju rvač Davor Štefanek rekao je da se ne slaže sa Prlainovićem i da država… »
Ivana Španović: Ne kažem ovo zbog mišljenja Prlainovića, ali ja sam zadovoljna podrškom države mom sportu!

Ivana Španović: Ne kažem ovo zbog mišljenja Prlainovića, ali ja sam zadovoljna podrškom države mom sportu!

Sportal blic 22.08.2016
Osvajačica bronzane olimpijske medalje u Rio de Žaneiru Ivana Španović rekla je da je zadovoljna podrškom države, a potom dodala da se to ne odnosi na mišljenje njenog kolege olimpijca, vaterpoliste Andrije Prlainovića. Foto: Marko Metlas / RAS… »
Ivana Španović o podršci države

Ivana Španović o podršci države

Hot sport 22.08.2016
Izuzetno sam zadovoljna podrškom države mom sportu i naravno realizaciji mog programa. Nama je omogućeno da se sa zadovoljstvom bavimo onim što volimo. Nadam se da će se nastaviti sa ulaganjem i popularizacijom atletike u Srbiji.… »

Vesti dana »