Povezane vesti

Uroš Đurđević nova Partizanova akvizicija! (video)

Uroš Đurđević nova Partizanova akvizicija! (video)

Sportski žurnal 22.08.2016
Mladi reprezentativac Srbije, Uroš Đurđević (2.3.1994 – 183 cm, 82 kg) novi je igrač crno-belih. Đurđević igra u špicu napada, a stiže u Humsku kao slobodan igrač. Saradnja je dogovorena na tri godine, a nosiće dres sa brojem 32. Partizanov… »
Đurđević partizanov: Došao sam zbog trenera Nikolića

Đurđević partizanov: Došao sam zbog trenera Nikolića

Večernje novosti 22.08.2016
Mislim da je ovo odskočna daska za dalje. Znam da sam došao u jedan od najvećih klubova na Balkanu i znam šta me čeka, spreman sam", rekao je Uroš Đurđević na promociji. PARTIZAN je očajan! Partizan je bezopasan! Ovo prvo se vidi iz aviona, ovo… »
Partizan ima novog špica: Đurđević: Došao sam zbog trenera Nikolića

Partizan ima novog špica: Đurđević: Došao sam zbog trenera Nikolića

Sportal blic 22.08.2016
Partizan je doveo veliko pojačanje u napadu. Trogodišnji ugovor sa crno-belima je potpisao mladi centarfor Uroš Đurđević (22). Foto: FK Partizan / Promo Uroš Đurđević On je prve fudbalske korake napravio u Crvenoj zvezdi, za koju nije odigrao… »
Đurđević uzeo Partizanov 32: Došao sam zbog Nikolića (video)

Đurđević uzeo Partizanov 32: Došao sam zbog Nikolića (video)

Mozzart sport 22.08.2016
„Došao sam u jedan od najvećih klubova na Balkanu, koji će mi biti odskočna daska za dalje“; kaže novi špic crno-belih. Kad je muka - Đuka! Uroš Đurđević, 22-godišnji napadač, projektovan je da bude spas ne baš pohvalnog špica Partizana… »
Partizan doveo evropskog prvaka! Iliev neće dalje da troši reči...

Partizan doveo evropskog prvaka! Iliev neće dalje da troši reči...

Sportske.net 22.08.2016
Najave se obistinile, Partizan ponovo ima Đurđevića u špicu napada. Nekada je to bio Milan, od danas Uroš, momak koji se može pohvaliti i evropskom titulom sa omladinskom reprezentacijom Srbije. Novi fudbaler Partizana Uroš Đurđević rekao je… »
Partizanovih 11 pojačanja! Može li Nikolić da samo od njih sastavi tim?

Partizanovih 11 pojačanja! Može li Nikolić da samo od njih sastavi tim?

Sportske.net 22.08.2016
Pod uslovom da oko transfera Uroša Đurđevića ne bude nekih iznenađenja u poslednji čas, Partizan može da se pohvali da je ovog leta angažovao ceo jedan tim novih igrača. Iako se to na rezultatima crno-belih uopšte ne vidi, Partizan se… »
Gotovo, napadač danas stiže u Partizan!

Gotovo, napadač danas stiže u Partizan!

Sportske.net 22.08.2016
Dogovor postignut, crno-beli jači za talentovanog fudbalera. Crno-beli će od danas biti jači za Uroša Đurđevića, prenosi zurnal.rs Nekadašnji napadač Rada i Vitesea je raskinuo ugovor sa Palermom i kao slobodan igrač stiže u Humsku. On je… »

Vesti dana »