Povezane vesti

Francuska je moja druga kuća

Francuska je moja druga kuća

Večernje novosti 25.08.2016
Srpski fudbaler je sporazumno raskinuo ugovor sa Lacijom i stigao u Mec, a u Francuskoj je od 2007. do 2015. nastupao za Lans, Valansjen, PSŽ i Liion. ITALIJA je prošlost za Milana Biševca, koji se posle sedam meseci provedenih u Seriji A, u rimskom… »
Biševac raskinuo ugovor sa Rimljanima, sledi povratak u Francusku

Biševac raskinuo ugovor sa Rimljanima, sledi povratak u Francusku

Sportal blic 25.08.2016
Srpski fudbaler Milan Biševac vratio se u Francusku posle samo osam meseci i potpisao za prvoligaša Mec. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Milan Biševac On je sporazumno raskinuo ugovor sa Laciom, čiji član je bio od januara kada je prešao iz Liona… »
Patriota: Biševac napustio Lacio zbog Kosova i Metohije?

Patriota: Biševac napustio Lacio zbog Kosova i Metohije?

Hot sport 25.08.2016
Kako su Mateja Kežman i sam reprezentativac Milan Biševac potvrdili, iskusni defanzivac je napustio Lacio i vratio se u Francusku. Kako prenosi list Alo, Milan Biševac je odlučio da posle osam meseci napusti Rim i vrati se u Francusku. Razlog su… »
Biševac potpisao za Mec uz dobrodošlicu na ćirilici!

Biševac potpisao za Mec uz dobrodošlicu na ćirilici!

Mozzart sport 25.08.2016
"Ovo je povratak u moju drugu kuću", istakao je srpski defanzivac. Bilo je mnogo klubova u opticaju, na kraju se Milan Biševac vratio u Francusku i potpisao za Mec. Klub je ozvaničio saradnju na svom sajtu, a Biševac je potpisao ugovor na dve godine… »
Biševac se vratio u Francusku

Biševac se vratio u Francusku

Mondo 25.08.2016
Bivši reprezentativac Srbije vratio se u zemlju u kojoj je igrao osam godina. Foto: MN Press Milan Biševac u januaru je prešao iz Liona u Lacio, ali se nije dugo zadržao u Italiji. On je posle osam meseci na Apeninima odlučio da napusti klub. Srpski… »
GOTOVO! Biševac se vratio svojoj ''drugoj kući''!

GOTOVO! Biševac se vratio svojoj ''drugoj kući''!

Sportske.net 25.08.2016
Transfer i zvanično potvrđen, a srpski internacionalac je oduševljen ovakvim raspletom! Njegova epizoda u rimskom Laciju i definitivno je okončana - Milan Biševac posle samo sedam meseci napustio je ovaj italijanski klub i vraća se tamo gde je… »

Vesti dana »