Povezane vesti

Šaka mržnje za šaku glasova

Šaka mržnje za šaku glasova

Politika 25.08.2016
Uvrede Zorana Milanovića uznemirile region. - Hrvatski političar koji pretenduje na mesto premijera podelio Bosnu, pretio Srbiji, vređao austrijske zvaničnike…. Godinu dana pošto je Aleksandru Vučiću u jeku izbegličke krize kao predsednik… »
"Fućka mi se, big šit" I ostale gadosti: Ovako je Milanović sa braniteljima izvređao Srbiju i BiH

"Fućka mi se, big šit" I ostale gadosti: Ovako je Milanović sa braniteljima izvređao Srbiju i BiH

Blic 25.08.2016
Predsednik SDP i bivši hrvatski premijer izneo je niz uvreda na račun Srbije i Bosne i Hercegovine na sastanku koji je u jeku izborne kampanje održao sa hrvatskim braniteljima. Ovo nije prvi put da Milanović koristi ovakvu retoriku prema susedima, ali… »
Pupovac: Milanović susede naziva "šakom jada" ne bi li skupio "šaku glasova"

Pupovac: Milanović susede naziva "šakom jada" ne bi li skupio "šaku glasova"

Blic 25.08.2016
Predsednik Srpskog narodnog veća (SNV) i potpredsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Milorad Pupovac danas je oštro kritikovao lidera Socijaldemokratske partije (SDP) Zorana Milanović zbog njegovih izjava o Srbiji i BiH. - Očito da… »
Plenković: Milanovićev kafanski diletantizam

Plenković: Milanovićev kafanski diletantizam

Blic 25.08.2016
Šef HDZ i kandidat za remijera na predstojećim vanrednim parlamentarnim izborima u Hrvatskoj Andrej Plenković ocenio je da poruke njegovog protivkandidata na predstojećim izborima lidera SDP Zorana Milanovića u razgovoru sa braniteljima više liče… »
Udruženja ratnih veterana negiraju da su tajno snimali sastanak s Milanovićem

Udruženja ratnih veterana negiraju da su tajno snimali sastanak s Milanovićem

Blic 25.08.2016
Udruženja ratnih veterana Hrvatske negirala su danas da su tajno snimali sastanak s liderom Socijaldemokratske partije (SDP) i bivšim premijerom Zoranom Milanovićem koji je plasiran u medije. - Nismo mi snimali, nismo mi toliko napredni - rekao je za… »
Milanović o tajnom snimku: Zašto sam rekao da je vlada u Beogradu čaršijska

Milanović o tajnom snimku: Zašto sam rekao da je vlada u Beogradu čaršijska

Blic 25.08.2016
Lider hrvatskog SDP Zoran Milanović, čiji su snimci na kojima uvredljivo govori o Srbiji i drugim zemljama regiona objavljeni "slučajno" u sred kampanje za parlamentarne izbore u Hrvatskoj, u jednom intervjuu pokušao je da pojasni zašto je izneo… »

Vesti dana »

Objavljen novi sastav Vlade Srbije

Objavljen novi sastav Vlade Srbije

Al Jazeera pre 1 satjoš 37 povezanih
Poznate cene goriva za praznike

Poznate cene goriva za praznike

Kamatica pre 56 minutajoš 20 povezanih