Povezane vesti

Akademik vratio nagradu: Narodu cinične povišice, a sportistima sume od kojih "boli glava"

Akademik vratio nagradu: Narodu cinične povišice, a sportistima sume od kojih "boli glava"

Radio 021 28.08.2016
Akademik Dejan Despić vratio je nagradu Grada Beograda, najviše gradsko priznanje koje se svake godine dodeljuje najistaknutijim pojedincima iz raznih oblasti društvenog života, od kulture do medicine i nauke. Kompozitor je u otvorenom pismu objasnio… »
"Sportistima bogatstvo, dok sirotinja grca!"

"Sportistima bogatstvo, dok sirotinja grca!"

Vesti online 28.08.2016
Akademik Dejan Despić, kompozitor i muzički pisac, vratio je nagradu Grada Beograda, najviše gradsko priznanje koje se svake godine dodeljuje najistaknutijim pojedincima iz raznih oblasti društvenog života, od kulture do medicine i nauke, revoltiran… »
Akademik Dejan Despić vratio nagradu Grada Beograda

Akademik Dejan Despić vratio nagradu Grada Beograda

Gde investirati 28.08.2016
Akademik Dejan Despić, kompozitor i muzički pisac, vratio je nagradu Grada Beograda. On je u otvorenom pismu, koje je objavio list “Politika”, objasnio zašto je odlučio da vrati ovo priznanje. Prenosimo njegovo pismo u celosti: “Poštovani… »
"Ko to, šakom i kapom, deli naše pare": Akademik objasnio zašto je vratio nagradu grada Beograda

"Ko to, šakom i kapom, deli naše pare": Akademik objasnio zašto je vratio nagradu grada Beograda

Blic 28.08.2016
Akademik Dejan Despić, kompozitor i muzički pisac, vratio je nagradu Grada Beograda, najviše gradsko priznanje koje se svake godine dodeljuje najistaknutijim pojedincima iz raznih oblasti drušvenog života, od kulture do medicine i nauke. On je u… »
Zašto sam odlučio da vratim nagradu grada Beograda

Zašto sam odlučio da vratim nagradu grada Beograda

Politika 28.08.2016
U međuvremenu su se dogodile Olimpijske igre i razni izrazi zahvalnosti našim sportistima. Poštovani gradonačelniče, Sasvim nedavno primio sam iz Vaših ruku, s radošću i ponosom, NAGRADU GRADA BEOGRADA za muziku i muzičko-scensko stvaralaštvo… »

Vesti dana »