Povezane vesti

"Zaklela se zemlja raju da se sve tajne odaju": Misteriozne reči majke Jelene Marjanović na 33. rođendan ubijene pevačice!

"Zaklela se zemlja raju da se sve tajne odaju": Misteriozne reči majke Jelene Marjanović na 33. rođendan ubijene pevačice!

Telegraf 29.08.2016
- Nije lako živeti sa time da mesecima ne znam ko mi je ubio Jelenu, niti zbog čega. Eto, ja još verujem da ću videti Jeleninog ubicu kada ga uhapse. Ništa mi drugo nije preostalo nego da podižem dete što mi je Jelena rodila. Ćerka mi je postala… »
Tuga na rođendan ubijene pevačice: Postavljen spomenik Jeleni Krsmanović, majka ga grlila u suzama

Tuga na rođendan ubijene pevačice: Postavljen spomenik Jeleni Krsmanović, majka ga grlila u suzama

Blic 29.08.2016
Spomenik tragično nastradaloj pevačici Jeleni Krsmanović postavljen je danas na njen 33 rođendan na groblju Zbeg u Borči. Prvo je na groblje došla Zoranova strina, a zatim je Jelenina majka Zorica koja je u suzama dozivala svoju ćerku jedinicu i… »
Najtužniji rođendan Ubijenoj pevačici Jeleni otkriven spomenik, danas bi joj bile 33 godine

Najtužniji rođendan Ubijenoj pevačici Jeleni otkriven spomenik, danas bi joj bile 33 godine

Press 29.08.2016
Spomenik brutalno ubijenoj pevačici Jeleni Marjanović Krsmanović otkriven je na groblju Zbeg u Borči. foto: kurir.rs Porodica i prijatelji okupili su se danas kako bi obeleželi i Jelenin rođendan. Na groblje Zbeg oko 11.20 stigli su Marjanovići, a… »
Foto anđeo i note JELENI ZA rođendan Ovako izgleda spomenik koji je suprug Zoran otkrio pevačici

Foto anđeo i note JELENI ZA rođendan Ovako izgleda spomenik koji je suprug Zoran otkrio pevačici

Kurir 29.08.2016
BORČA - Na grobu zvezde Granda Jelene Krsmanović Marjanović, pevačice koja je 2. aprila svirepo ubijena na nasipu u Borči, danas će biti otkriven spomenik, koji joj podižu suprug i porodica. Inače, Jelena je rođena na današnji dan i da je živa… »
33 Crvene ruže za ubijenu Jelenu Marjanović: Dva stiha biće uklesana na spomeniku!

33 Crvene ruže za ubijenu Jelenu Marjanović: Dva stiha biće uklesana na spomeniku!

Kurir 29.08.2016
Jeca nedostaje svima nama, ali Jani najviše. Kad vidim koliko pati, srce mi se cepa, kaže Zoran Marjanović. BEOGRAD - Na današnji dan, da je živa, pevačica „Granda“ , koja je ubijena na nasipu u Borči, napunila bi 33 godine. Unesrećena… »
(Foto) povezala ih sudbina: Prvi je došao Jeleni na grob i doneo joj crveni cvet...

(Foto) povezala ih sudbina: Prvi je došao Jeleni na grob i doneo joj crveni cvet...

Kurir 29.08.2016
BEOGRAD - Dejan (18) prvi je jutros došao na grob brutalno ubijene pevačice Jelene Krsmanović Marjanović (33), doneo joj crveni gerber i sveću da je zapali za pokoj duše... Došao je odmah posle majstora kamenorezaca koji su jutros obavljali… »
"Zaklela se zemlja raju da se sve tajne odaju": Misteriozne reči Jelenine majke na 34. rođendan ubijene pevačice!

"Zaklela se zemlja raju da se sve tajne odaju": Misteriozne reči Jelenine majke na 34. rođendan ubijene pevačice!

Pravda 29.08.2016
BEOGRAD - Pevačica „Granda” Jelena Marjanović (33) na današnji dan napunila bi 34 godine da nije surovo ubijena tog 2. aprila dok je trčala nasipom u Borči. Njen suprug Zoran Marjanović danas će joj podići spomenik na kojem će biti isklesani… »

Vesti dana »