Povezane vesti
Mediji: Nađa Higl kandidat za potpredsednika DS
RTV 29.08.2016
BEOGRAD - Nekadašnje svetska prvakinja u plivanju Nađa Higl biće jedan od kandidata za potpredsednika Demokratske stranke (DS), prenosi "Blic". Nađa Higl je uzela formular na kome se izjašnjava da će sakupljati potpise za kandidaturu. To su isto… »
Izbori u DS: I Nađa Higl kandidat
Blic 29.08.2016
Svojevremeno državna reprezentativka i svetska prvakinja u plivanju Nađa Higl biće jedan od kandidata za potpredsednika Demokratske stranke (DS), saznaje “Blic”. Na stranačkim izborima 24. septembra, kada će demokrate birati lidera i… »
Vesti dana »

Srbija toplija od egipta! U pola Evrope padaće kiša, a u našoj zemlji temperatura raste do 36 stepeni- Stižu i tropske noći, neće moći da se diše
Dnevnik pre 30 minutajoš 37 povezanih

Bacao molotovljeve koktele na skupu podrške Izraelcima u Koloradu: Povređeno najmanje osam osoba
N1 Info pre 1 satjoš 31 povezana

Satelitski snimci pokazuju uništene ruske bombardere u bazi u Sibiru: „Neverovatan uspeh operacije“ FOTO, VIDEO
Nova pre 4 minutajoš 22 povezane