Povezane vesti

"Tenzije će zapaliti Balkan, EU slaba da ih smiri"

"Tenzije će zapaliti Balkan, EU slaba da ih smiri"

Vesti online 31.08.2016
Bivši visoki predstavnik za BiH Karl Bil izuzetno je zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu, na šta je upozorio na svom Tviter nalogu. - Izuzetno sam zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu. A slabosti koje se vide u EU i oko proširenja samo otežavaju… »
"Tenzije će zapaliti Balkan, EU slaba da ih smiri"

"Tenzije će zapaliti Balkan, EU slaba da ih smiri"

Pravda 31.08.2016
Bivši visoki predstavnik za BiH Karl Bil izuzetno je zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu, na šta je upozorio na svom Tviter nalogu. - Izuzetno sam zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu. A slabosti koje se vide u EU i oko proširenja samo otežavaju… »
Bilt zabrinut zbog tenzija na Balkanu

Bilt zabrinut zbog tenzija na Balkanu

Mondo 31.08.2016
Bivši visoki predstavnik za BiH i švedski političar Karl Bilt objavio je na Twitter nalogu da je veoma zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu. Foto: Mondo/ Goran Sivački "Sve više sam zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu. A slabosti koje se vide u… »
Bilt zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu

Bilt zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu

RTS 31.08.2016
Bivši visoki predstavnik za BiH i švedski političar Karl Bilt objavio je na Tviter nalogu da je veoma zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu. "Sve više sam zabrinut zbog rasta tenzija na Balkanu. A slabosti koje se vide u EU i oko proširenja samo… »

Vesti dana »