Povezane vesti

Šta kaže Čilić o eventualnom četvrtfinalu sa Novakom?

Šta kaže Čilić o eventualnom četvrtfinalu sa Novakom?

Vesti online 02.09.2016
Ukoliko ne bude iznenađenja na US openu u četvrtfinalu poslednjeg Grend slema u sezoni gledaćemo duel starih znanaca, Novaka Đokovića i Marina Čilića. Hrvat je redovna mušterija našeg asa, nikada ga nije pobedio, a čak 14 puta je izlazio pognute… »
Jači Španac i sudija: Tipsarević eliminisan posle pet setova

Jači Španac i sudija: Tipsarević eliminisan posle pet setova

Politika 02.09.2016
Od Pabla Karenja Buste sa 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4. – Kardinalna greška sudije Fituija na štetu Tipsarevića u desetom gemu četvrtog seta. Od našeg izveštača Njujork – Neće Janko Tipsarević igrati u trećem kolu Ju-Es opena. Najvećim delom… »
Sok izbacio Čilića, pobede Conge i Kiz

Sok izbacio Čilića, pobede Conge i Kiz

Beta 02.09.2016
Američki teniser Džek Sok plasirao se večeras u osminu finala Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je pobedio devetog igrača sveta, Marina Čilića iz Hrvatske u tri seta, 6:4, 6:3, 6:3. Sok, 27. igrač sveta, pobedio je šampiona Ju Es opena iz… »
Čilić "pobegao" Novaku s megdana: Amerikanac preslišao Hrvata

Čilić "pobegao" Novaku s megdana: Amerikanac preslišao Hrvata

Vesti online 02.09.2016
Ništa od očekivanog četvrtifinala US opena, Novak Đoković - Marin Čilić. Najbolji hrvatski teniser poražen je već u trećem kolu Njujorka od Džeka Soka - 3:0 (6:4, 6:3, 6:3), za sat i 45 minuta igre. Amerikanac je preslišao šampiona Njujorka… »
Troicki poražen od Donaldsona: Iznenadio me bekhend paralelom

Troicki poražen od Donaldsona: Iznenadio me bekhend paralelom

Politika 02.09.2016
Mladi 19-godišnji Amerikanac Džared Donaldson savladao je srpskog asa sa 7:5, 6:3, 6:3. Od našeg izveštača Njujork – Dobro je Viktor Troicki počeo meč protiv Donaldsona. Poveo je 4:1 u prvom setu, ali od tog trenutka sve je bilo u znaku 19 –… »
Tipsarević eliminisan posle pet setova

Tipsarević eliminisan posle pet setova

Press 02.09.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo US Opena, pošto je sinoć poražen od Španca Pabla Karenjo-Buste sa 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4. foto: tanjug.rs Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo… »
Troicki: Američka publika ne zna ništa da ceni i ne zna da se ponaša

Troicki: Američka publika ne zna ništa da ceni i ne zna da se ponaša

Večernje novosti 02.09.2016
Imam po tri žulja i na nozi i na ruci, krivo mi je što su mi zviždali bez ikakvog razloga. Donaldson me je definitivno me je razbio svojom napadačkom igrom – kaže srpski teniser. Drugi teniser Srbije Viktor Troicki poražen je u drugom kolu… »
Janko pobesneo: Evo zašto Tipsarević nije hteo da se rukuje sa sudijom! /video/

Janko pobesneo: Evo zašto Tipsarević nije hteo da se rukuje sa sudijom! /video/

Sportal blic 02.09.2016
Imao je Janko Tipsarević priliku da se plasira u 3. kolo US Opena, ali... Karenjo Busta je dobio dramu u pet setova i overio plasman u narednu rundu. Porazu našeg tenisera kumovala je i jedna loša odluka sudije Muhameda Fituhija. #Tipsarevic… »
Janko: Sudije pogurale Karenja!

Janko: Sudije pogurale Karenja!

N1 Info 02.09.2016
Janko Tipsraveić nije uspeo da stigne do trećeg kola US Opena. Posle pobede nad Kverijem, zaustavio ga je mladi Španac Karenjo, koji je posle velike borbe i trilera slavio sa 3:2. Tipsarević je vodio sa 2:1 u setovima, gubio je sa 5:4 u četvrtom, ali… »
Janko “grmi” na sudije: Ne kažem da sam zbog toga izgubio, ali...

Janko “grmi” na sudije: Ne kažem da sam zbog toga izgubio, ali...

Večernje novosti 02.09.2016
Na sporednim terenima stavljaju sudije koji su prvi put u stolici, ATP igrač sam od 19. godine, a ovog čoveka prvi put vidim... - rekao je srpski teniser. Srpski teniser Janko Tipsarević takmičenje na poslednjem grend slemu sezone završio je u drugom… »
Janko je takođe besan na sudiju, nije se rukovao sa njim!

Janko je takođe besan na sudiju, nije se rukovao sa njim!

Sportske.net 02.09.2016
Nije samo Viktor Troicki nakon poraza u drugom kolu ljut na sudije, ljut je bio i Janko Tipsarević. Janko Tipsarević je poražen u drugom kolu od Karenja Buste sa 3:2 u setovima iako je vodio sa 2:0. Ipak, sudija je doneo jednu veoma važnu odluku… »
Pobesneo: Sudija ga oštetio, Janko odbio da mu pruži ruku (video)

Pobesneo: Sudija ga oštetio, Janko odbio da mu pruži ruku (video)

Hot sport 02.09.2016
Janko Tipsarević poražen je posle velike borbe u drugom kolu US Opena od Španca Pabla Karenjo-Buste sa 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4. Ključni detalj dogodio se u četvrtom setu. Tipsarević je vodio sa 2-1 u setovima, gubio je sa 5:4 u četvrtom, ali je… »
Us Open završen za Viktora i Jelenu

Us Open završen za Viktora i Jelenu

Večernje novosti 02.09.2016
Troicki je izgubio od Amerikanca Džereda Donaldsona sa 5:7, 3:6 i 3:6, dok je Jankovićeva u dva seta - 1:6, 4:6 od Špankinje Karle Suares Navaro. Srpski teniseri Janko Tipsarević, Viktor Troicki i Jelena Janković porazima u drugom kolu Otvorenog… »
Trociki i Tipsarević osuli paljbu po sudijama US Opena - s razlogom?

Trociki i Tipsarević osuli paljbu po sudijama US Opena - s razlogom?

24 Sata 02.09.2016
Srpski teniseri Viktor Troicki i Janko Tipsarević su eliminisani u drugom kolu US Opena, a na konferenciji za medije su naveli kako njihovi protivnici jesu zaslužili pobedu, ali da sudije nisu radile posao kako treba. - Krenuo sam dobro, ali posle je… »
Troicki napao sudije posle poraza na US openu!

Troicki napao sudije posle poraza na US openu!

Telegraf 02.09.2016
Mislim da su me namerno stavili na teren koji nema "Hok aj" sistem, rekao je srpski teniser. Srpski teniser Viktor Troicki ponovo je optužio sudije za svoj poraz na jednom meču. Troicki nije bio zadovoljan odlukama sudija posle poraza od Džareda… »
Janko se nije rukovao sa sudijom zbog greške: Pogledajte zašto mu je oduzet važan poen! (video)

Janko se nije rukovao sa sudijom zbog greške: Pogledajte zašto mu je oduzet važan poen! (video)

Telegraf 02.09.2016
Srpski teniser nezadovoljan odlukom sudije Muhameda Fituhija. Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo US Opena, pošto je poražen od Španca Pabla Karenjo-Buste sa 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4. U meču koji je kasnio sat… »
Us open: Nadal lagano, ispao Raonić

Us open: Nadal lagano, ispao Raonić

Hot sport 02.09.2016
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva SAD, pošto je prošle noći pobedio Italijana Andreasa Sepija u tri seta 6:0, 7:5, 6:1. Meč petog i 87. tenisera sveta trajao je dva sata i 21 minut, a Nadal će u narednom kolu… »
Troicki je ljut: "Smestili su mi"

Troicki je ljut: "Smestili su mi"

Sportske.net 02.09.2016
U razgovoru za B92, Viktor Troicki je istakao da je veoma ljut zbog pojedinih odluka sudija u meču drugog kola US opena protiv Donaldsona, američkog tenisera. Viktor Troicki je noćas poražen u tri seta od Džerela Donaldsona, američkog tenisera kome… »
Viktor i Janko ljuti na sudije!

Viktor i Janko ljuti na sudije!

Mondo 02.09.2016
"Mislim da su me namerno stavili na teren koji nije pokriven 'hawk eye' sistemom da bi me isprovocirali", rekao je Troicki. "Sudije bez iskustva ne bi trebalo da sude na terenima gde nema 'čelendža'", izjavio je Tipsarević. U noći između četvrtka i… »
Troicki stao u 2. kolu

Troicki stao u 2. kolu

Vesti online 02.09.2016
Učešće na ovogodišnjem US openu završio je i Viktor Troicki, koga je u drugom kolu glatko slistio Amerikanac Džered Donaldson - 3:0 (7:5, 6:3, 6:3). Izgledalo je da je naš teniser dobro ušao u meč, napravio je brzi brejk, poveo sa 3:1 i, taman… »
VIDEO: I Troicki ne veruje šta je sudija uradio!

VIDEO: I Troicki ne veruje šta je sudija uradio!

Vesti online 02.09.2016
Poput Janka Tipsarevića, i Viktor Troicki je imao primedbe na sudije na US openu. U meču drugog kola protiv Amerikanca Džereda Donaldsona, drugi reket Srbije je već na startu meča ušao u razgovor sa arbitrom Murijeom. Viktor nije mogao da veruje da… »
Crni četvrtak, posle Janka, ispali Vića i JJ

Crni četvrtak, posle Janka, ispali Vića i JJ

Sportske.net 02.09.2016
Srpski teniseri Janko Tipsarević, Viktor Troicki i Jelena Janković porazima u drugom kolu Otvorenog prvenstva SAD u noći izmedju četvrtka i petka završili su učešća u pojedinačnim konkurencijama na poslednjem gren slem turniru u sezoni. U meču… »
US open: Od Srba ostao samo Novak, porazi Jelene, Janka i Viktora

US open: Od Srba ostao samo Novak, porazi Jelene, Janka i Viktora

Hot sport 02.09.2016
U noći između četvrtka i peta, troje srpkih predstavnika u singlu na US Openu, doživelo je poraze. Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo US Opena, pošto je sinoć poražen od Španca Pabla Karenjo-Buste sa 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4… »
Kiša, pa preokret: Janko ispao posle 2:0!

Kiša, pa preokret: Janko ispao posle 2:0!

Mondo 02.09.2016
Naš slavni teniser eliminisan je u 2. kolu US Opena, posle maratona koji je igran u dva dela i koji je ukupno trajao tri i po sata. Janko Tipsarević imao je vođstvo od 2:0 u setovima i bio blizu gubitka trećeg (0:5) u trenutku kada je kiša prekinula… »
Kraj za Viktora: Troicki ostao bez snage protiv Donaldsona

Kraj za Viktora: Troicki ostao bez snage protiv Donaldsona

Sportal blic 02.09.2016
Ostao je samo Novak Đoković... Posle šokantne eliminacije Janka Tipsarevića sa US Opena, i Viktor Troicki je završio učešće u singlu ovog gren slema. On je u 2. kolu nadmetanja poražen od Džereda Donaldsona sa 3:0 (7:5, 6:3, 6:3). Foto: Reuters… »
VIDEO: Tipsarević pokraden! Srbin odbio da se rukuje sa sudijom

VIDEO: Tipsarević pokraden! Srbin odbio da se rukuje sa sudijom

Vesti online 02.09.2016
Iako je vodio 2:0 u setovima, Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo US opena. U četvrtom setu meča sa Špancem Pablom Karenjom Bustom dogodio se kontroverzni poen, koji je izbacio iz ritma našeg tenisera. Janko je vodio 2:1 u… »
US open: Tipsarević ispustio dva seta prednosti, poraženi i Troicki i Jankovićeva

US open: Tipsarević ispustio dva seta prednosti, poraženi i Troicki i Jankovićeva

Radio 021 02.09.2016
Janko Tipsarević, Viktor Troicki i Jelena Janković eliminisani su u drugom kolu US opena. Tipsarević je poražen od Španca Pabla Karenjo-Buste sa 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4. U meču koji je kasnio sat vremena zbog kiše, a potom iz istog razloga prekinut… »
US open raspored: Evo kad Đoković brani čast Srbije u singlu

US open raspored: Evo kad Đoković brani čast Srbije u singlu

Sportal blic 02.09.2016
Novak Đoković je jedini preostali srpski predstavnik u singlu na US openu. Naš as u 3. kolu gren slema igra protiv Mihaila Južnjeg. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković Iza Novaka Đokovića je turbulentan period... Posle dve bolne eliminacije (Vimbldon i… »
Viktor i Jelena eliminisani, ostao nam samo Novak

Viktor i Jelena eliminisani, ostao nam samo Novak

Telegraf 02.09.2016
Dvoje srpskih tenisera nisu uspeli da se plasiraju u treće kolo US opena. Prethodne noći ostali smo bez još dva predstavnika na US openu. Poraze u drugom kolu zabeležili su Viktor Troicki i Jelena Janković. Domaći teniser Džered Donaldson savladao… »
Kiša omela janka: Tipsa imao 2:0 pa izgubio od Buste!

Kiša omela janka: Tipsa imao 2:0 pa izgubio od Buste!

Sportal blic 02.09.2016
Šteta... Moga je Janko Tipsarevića lako do 3. kola US Opena, ali... Vodio je 2:0 u setovima protiv Karenja Buste i na kraju izgubio 3:2 (6:3, 6:4, 1:6, 4:6, 4:6). Meč je obeležio dvočasovni prekid zbog jake kiše u trećem setu. Foto: Profimedia… »
Tipsarević ispustio 2:0 i završio takmičenje na Ju-Es openu

Tipsarević ispustio 2:0 i završio takmičenje na Ju-Es openu

Večernje novosti 02.09.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo Ju-Es opene, pošto je poražen od Pabla Karenje Buste u pet setova 3:6, 4:6, 6:1, 6:4, 6:4. Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u treće kolo Ju-Es opene… »
US open: Tipsarević izgubio dobijeno (foto)

US open: Tipsarević izgubio dobijeno (foto)

Srbija danas 02.09.2016
Srpski teniser propustio veliku šansu. Janko Tipsarević se nije plasirao u treće kolo US opena! Srpski teniser je bio na korak od najvećeg uspeha u poslednje tri godine, ali je u drugom kolu poražen od Pabla Karenja Buste. Španac je za nešto manje… »
USO: Karenjo zaustavio Tipsarevića

USO: Karenjo zaustavio Tipsarevića

N1 Info 02.09.2016
Posle velike borbe, pet setova i prekida zbog kiše, Tipsarević je poražen od mladog Španca Karanja sa 2:3, po setovima 6:3, 6:4, 1:6, 4:6, 4:6. Naredni rival, Kaernju biće bolji iz duela Džonson (SAD) vs Del Potro (Argentina). Krenulo je fnomenalno… »
Janko, glavu gore! Tipsarević ispao sa US Opena

Janko, glavu gore! Tipsarević ispao sa US Opena

24 Sata 02.09.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević završio je svoje učešće na ovogodišnjem US Openu. U meču kojeg je obeležio prekid u trećem setu od skoro dva sata zbog kiše, Beograđanin je bio veoma blizu cilja pošto je imao dva seta prednosti. Ipak… »

Vesti dana »