Povezane vesti

F1: Rozberg pobedio u Monci

F1: Rozberg pobedio u Monci

Dnevnik 04.09.2016
Vozač Mercedesa Niko Rozberg trijumfovao je na ne baš zanimljivoj Velikoj nagradi Italije u Monci. Nemac je iskoristio očajan start timskog kolege Luisa Hamiltona te od prve krivine preuzeo vođstvo koje nije ispuštao do samog kraja.Britanac je ostao… »
Vinjales pobedio na Silverstonu

Vinjales pobedio na Silverstonu

Beta 04.09.2016
Vozač Suzukija Maverik Vinjales pobedio je danas u trci za Veliku nagradu Velike Britanije i ostvario prvu pobedu u Moto GP šampionatu. Vinjales je trku na Silverstonu završio za 39:03,559 minuta i ostvario prvu pobedu za Suzuki još od 2007. godine… »
Moto GP: Vinjales za prvenac

Moto GP: Vinjales za prvenac

Dnevnik 04.09.2016
Vozač Suzukija Maverik Vinjales trijumfovao je na Velikoj nagradi Britanije, 12. trci ovogodišnjeg Moto GP šampionatu i tako upisao svoju prvu pobedu u kraljevskoj klasi. 21-godišnji Španac je na legendarnom „Silverstonu“ postao sedmi različit… »
Hvala Bogu svi su živi i zdravi!

Hvala Bogu svi su živi i zdravi!

Mondo 04.09.2016
Trku Moto GP šampionata u Silverstonu, pored neočekivanog pobednika, obeležio je i težak pad Espargara i Baza. Srećom, dobro su! Vozač Suzukija Maverik Vinjales pobedio je danas u trci za Veliku nagradu Velike Britanije i ostvario prvu pobedu u Moto… »
Rozberg: Zadovoljan sam pobedom

Rozberg: Zadovoljan sam pobedom

Hot sport 04.09.2016
Vozač Mercedesa Niko Rozberg rekao je danas da je zadovoljan što je uspeo da ostvari svoju prvu pobedu na slavnoj stazi u Monci, u trci Formule 1 za Veliku nagradu Italije. – Ovo je poseban dan za mene, veoma sam srećan što sam konačno uspeo da… »
Rozberg pobedio u Monci

Rozberg pobedio u Monci

Politika 04.09.2016
Vozač Meklarena Niko Rozberg trijumfovao je na trci za Veliku nagradu Italije u šampionatu Formule1. MONCA - Vozač Meklarena Niko Rozberg trijumfovao je na trci za Veliku nagradu Italije u šampionatu Formule1. Nemac je na legenadrnoj stazi Monca… »
F1: Nico Rosberg slavio u Monzi

F1: Nico Rosberg slavio u Monzi

Al Jazeera 04.09.2016
Sedmom pobjedom u sezoni, a 21. u karijeri, Rosberg smanjio zaostatak za Lewisom Hamiltonom na samo dva boda. Njemački vozač Nico Rosberg (Mercedes) pobjednik je utrke Svjetskog prvenstva formule 1 za Veliku nagradu Italije koja je u nedjelju vožena na… »
Rozberg: Ovo je poseban dan za mene; Hamilton: Ne znam šta se desilo

Rozberg: Ovo je poseban dan za mene; Hamilton: Ne znam šta se desilo

Večernje novosti 04.09.2016
Mercedes obavlja dobar posao, moramo im čestitati na tome i pokazati poštovanje. Siguran sam da će se Ferari vratiti i nastaviće da se bori, kaže Sebastijan Fetel. Vozač Mercedesa Niko Rozberg rekao je danas da je zadovoljan što je uspeo da ostvari… »
Rozberg sa Mercedesom slavio na Ferarijevoj stazi u Monci

Rozberg sa Mercedesom slavio na Ferarijevoj stazi u Monci

Sportski žurnal 04.09.2016
Nemac Niko Rozberg iskoristio očajan start klupskog kolege Britanca Luisa Hemiltona koji je imao pol poziciju, a pao je na šesto mesto. Niko Rozberg je posle Belgije slavio i u Italiji i ponovo vezao dva trijumfa. Sada ima sedam pobeda, slavio je na… »
Rozbergova Monca, Hamilton "ukopan" na startu

Rozbergova Monca, Hamilton "ukopan" na startu

Vesti online 04.09.2016
Vozač Mercedesa Niko Rozberg pobedio je na Velikoj nagradi Italije na legendarnoj trci u Monci. Nemac je iskoristio slab start timskog kolege, šampiona "najbržeg cirkusa" Luisa Hamiltona. Od prve krivine Rozberg je preuzeo vođstvo i nije ga isuštao… »
Monca gori: Rozberg potpisao pobedu od starta VN Italije

Monca gori: Rozberg potpisao pobedu od starta VN Italije

Mozzart sport 04.09.2016
Luis Hamilton je razoružan! Niko Rozberg je uz asistenciju Fetela i Rajkonena već na prvoj krivini rešio VN Italije. Kao što smo prognozirali, Niko Rozberg je novi gospodar čuvene Monce! Vozač Mercedes AMG Petronasa došao je do pobede na Velikoj… »
Formula 1: Rozberg rutinski do pobede

Formula 1: Rozberg rutinski do pobede

Hot sport 04.09.2016
Vozač Mercedesa Niko Rozberg trijumfovao je na trci za Veliku nagradu Italije, ispred Luisa Hamiltona, dok je treći bio Sebastijan Fetel u Ferariju. Rozberg je trku završio za 1:17,28. Iako je Hamilton imao pol poziciju, loš start Britanca iskoristio… »

Vesti dana »