Povezane vesti
Beogradska berza: Halkbanka dobitnik dana, solidno trgovanje državnim obveznicama
Gde investirati 06.09.2016
Blagi rast prometa i solidno trgovanje državnim obveznicama obeležili su u utorak trgovanje na Beogradskoj berzi. Ukupan promet u trgovanju iznosio je 126,96 miliona RSD (1,03 miliona EUR), dok je indeks Belex15 ojačao 0,6% na 632,6 poena. Beogradski… »
Beogradska berza: Blagi oporavak indeksa, državne obveznice obeležile trgovanje
SEEbiz 06.09.2016
BEOGRAD - Blagi oporavak tržišta akcija i solidno trgovanje državnim obveznicama obeležili su današnji trgovački dan. Ukupan promet u trgovanju iznosio je 126,96 miliona RSD (1,03 miliona EUR), dok je indeks Belex15 ojačao 0,6% na 632,6 poena… »
Impol Seval u fokusu investitora
Kamatica 06.09.2016
Prvi trgovački dan u nedelji na Beogradskoj berzi doneo je veliki promet, a gro trgovanja ponovo su zauzele državne obveznice, dok je zaustavljen trodnevni rast berzanskih indeksa. Ukupna realizacija u trgovanju iznosila 255,5 miliona dinara (2,07… »
Aerodrom završio isplatu dividendi iz prošlogodišnje dobiti
Gde investirati 06.09.2016
Beogradski Aerodrom “Nikola Tesla” saopštio je da je juče izvršio isplatu dividende iz prošlogodišnje dobiti koju je u junu odobrila skupština akcionara. Akcionarima je pripao iznos po akciji od 21,9 dinara bruto (126,6 miliona dinara ukupno, ne… »
Vesti dana »

Mup: U automobilu aktiviste studenata u blokadama L. D. pronađeno 30 gasnih sprejeva i veća količina zaštitne opreme
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Student Ekonomskog fakulteta u Nišu ponovo priveden, nakon današnjeg Vučićevog „upozorenja“ policajcima i tužiocima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana

Oglasio se MUP posle pucnjave u Odžacima: Policija traga za napadačem koji je ispalio nekoliko hitaca u B.M.
Blic pre 4 satijoš 1 povezana