Povezane vesti
Ukida se povraćaj PDV, udruženja roditelja nezadovoljna
N1 Info 06.09.2016
Od početka sledeće godine roditelji u Srbiji neće moći da računaju na povraćaj PDV-a na hranu i opremu za bebe. Umesto toga, biće povećan roditeljski dodatak. Međutim, u ministarstvu finansija ne otkrivaju za koliko će novca biti uvećan, dok u… »
Bebironče: Ukidanje povrata PDV-a za bebe udar na najsiromašnije
Ist media 06.09.2016
SRBIJA (IST Media, Beta) Od 1. januara iduće godine, roditelji u Srbiji neće moći da računaju na povraćaj PDV-a na hranu i opremu za bebe, ali će zato biti povećan roditeljski dodatak, pišu današnje Večernje novosti. Milovan Matović, predsednik Udruženja… »
Vesti dana »

Mali: Stav Saveta EU o zabrani uvoza ruskog gasa katastrofalan za Srbiju
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Muškarac električnim biciklom sleteo s kolovoza i umro: Užas u Lazarevcu: Hitna mogla samo da konstatuje smrt
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

"Putin i Zelenski se Mrze više od svega, baš mi otežavaju": Tramp se žalio u Beloj kući pred novinarima: "Nisam rekao da će pobediti"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Željko Obradović o povredi Karlika Džonsa: Ne izgleda dobro, ali videćemo
Danas pre 5 satijoš 1 povezana