Povezane vesti

Bogićević: Uništili su me Dinkić i Mišković

Bogićević: Uništili su me Dinkić i Mišković

Dnevnik 07.09.2016
Biznismen Miroslav Bigićević tvrdi da je njegova kompanija „Farmakom MB“, sada u stečaju, bila dobra i stabilna sve do blokade računa 2013. godine od dveju banaka, a u vezi sa sunovratom „Farmakoma” prozvao je biznismena Miroslava Miškovića… »
Bogićević optužio Dinkića da mu je tražio "reket" od 800.000 evra

Bogićević optužio Dinkića da mu je tražio "reket" od 800.000 evra

Radio 021 07.09.2016
Vlasnik kompanije "Farmakom" Miroslav Bogićević optužio je na suđenju u ponedeljak Mlađana Dinkića da ga je reketirao, a tvrdi i da je dobijao pretnje od bivšeg visokog funkcionera BIA Dragana Markovića Markonija. Kako je otkrio na suđenju… »
Bogićević: „Farmakom” rušili Antić i Dinkić

Bogićević: „Farmakom” rušili Antić i Dinkić

Politika 07.09.2016
Antić je firmama koje nemaju veze sa rudarstvom poklonio 600 kvadratnih kilometara rudnika.– Dinkić je počeo da mi šalje kontrole i da me maltretira da bi se na kraju ispostavilo šta hoće – 800.000 evra, izjavio Bogićević pred Specijalnim… »
Bogićević: Od banaka sam dobijao novac telefonom i bez ikakvih papira

Bogićević: Od banaka sam dobijao novac telefonom i bez ikakvih papira

Nova ekonomija 07.09.2016
Miroslav Bogićević, vlasnik Farmakoma optužen da je državnu banku oštetio za oko 30 miliona evra, rekao da je novac od banaka dobijao telefonom i bez neophodnih papira. Bogićević je optužen da je od marta 2012. do marta 2013. od državne Privredne… »
Slučaj "Farmakom" Bogićević: Mogli su da se naplate da su hteli

Slučaj "Farmakom" Bogićević: Mogli su da se naplate da su hteli

Večernje novosti 07.09.2016
Vlasnik "Farmakoma" Miroslav Bogićević nastavio iznošenje odbrane u specijalnom sudu. Borovčanin je 2013. organizovao štrajk u "Zajači", iako za to nije bilo razloga. NEKI ljudi su se lepo okoristili o "Farmakom" i radili na tome da se ova kompanija… »
Miroslav Bogićević: Pretio mi Markoni iz BIA

Miroslav Bogićević: Pretio mi Markoni iz BIA

Danas 07.09.2016
Bivši visoki funkcioner Bezbednosno-informativne agencije Dragan Marković Markoni poslao je svoje ljude da prete Miroslavu Bogićeviću, vlasniku Koncerna Farmakom. To je na današnjem suđenju otkrio sam Bogićević, navodeći da je Markoni tako… »
Optuženi optužuje: Bogićević: Dinkić mi je tražio 800.000 evra

Optuženi optužuje: Bogićević: Dinkić mi je tražio 800.000 evra

Blic 06.09.2016
Vlasnik „Farmakoma“ izneo je juče na početku suđenja za zloupotrebu položaja teške optužbe na račun bivšeg ministra finansija i vlasnika „Delte“. Miroslav Bogićević, koji je zajedno sa još šest osoba optužen za nezakonito odobravanje… »

Vesti dana »