Povezane vesti
Utvrđena lista kandidata za izbor Programskog saveta RTS-a
Radio 021 09.09.2016
Odbor Skupštine Srbije za kulturu i informisanje utvrdio je danas listu od 29 kandidata za izbor programskog saveta Radio-televizije Srbije. Programski savet ima 15 članova koje bira Upravni odbor RTS-a od kandidata sa liste koju je utvrdio skupštinski… »
Utvrđena lista kandidata za izbor Programskog saveta RTS-a
N1 Info 09.09.2016
Odbor Skupštine Srbije za kulturu i informisanje utvrdio je danas listu od 29 kandidata za izbor programskog saveta Radio-televizije Srbije. Programski savet ima 15 članova koje bira Upravni odbor RTS-a iz reda kandidata sa liste koji je utvrdio u… »
Vesti dana »

Alkaras svež kao i njegova fizura - potencijalna mina počišćena VIDEO
B92 pre 55 minutajoš 13 povezanih

Danas kreće kuvanje, uskoro +35! A ubrzo - oluje, pljuskovi i grmaljavine - zna se tačan datum
Alo pre 1 satjoš 6 povezanih

Sindikalci zahtevaju minimalac od: 70.000 Čeka se odgovor Vlade, a kakva je ekonomska realnost saznajte u "Jutru na Blic"
Blic pre 10 minutajoš 2 povezane

Tusk: Poljska neće slati trupe u Ukrajinu; Putin i Pezeškijan razgovarali o rezultatima samita na Aljasci
RTS pre 1 satjoš 3 povezane