Povezane vesti

Panika u Hrvatskoj: Stigao smrtonosni stršljen!

Panika u Hrvatskoj: Stigao smrtonosni stršljen!

Mondo 09.09.2016
Veliki azijski stršljen zaposeo je Slavoniju i Baranju u Hrvatskoj, javljaju lokalni mediji. Foto: Printscreen/YouTube Prema saznanjima Glasa Slavonije, do sada su se opasni insekti pojavili u Dopsinu, Bocanjevcima, Dardi i Bilju, no verovatno ih ima i u… »
Hrvate napali džinovski stršljenovi!

Hrvate napali džinovski stršljenovi!

Alo 09.09.2016
Hrvatska je suočena sa ozbiljnim problemom. Kako mediji prenose, u Slavoniji i Baranji je najezda velikih azijskih stršljenova. Do sada su se ti opasni insekti pojavili u Dopsinu, Bocanjevcima, Dardi i Bilju, ali verovatno ih ima i u drugim mestima… »
Veliki azijski stršljen ubija po Hrvatskoj: Kad jedan ubode čoveka, za njim dođe ceo roj

Veliki azijski stršljen ubija po Hrvatskoj: Kad jedan ubode čoveka, za njim dođe ceo roj

Telegraf 09.09.2016
- Utrčao je u kuću i rekao: “Vodi me u Hitnu, nije mi dobro”. Dok sam uzela ključ od automobila, Pero je već pao i počeo se gušiti. Naglo mu je oticao jezik i bio je kao paralizovan - rekla je supruga muškarca koji je dobio infarkt nakon uboda… »
(Foto) panika u komšiluku: Hrvate napadaju džinovski stršljenovi ubice!

(Foto) panika u komšiluku: Hrvate napadaju džinovski stršljenovi ubice!

Kurir 09.09.2016
OSIJEK - U Slavoniji i Baranji je najezda velikih azijskih stršljenova. Prema našim saznanjima, do sada su se ti opasni insekti pojavili u Dopsinu, Bocanjevcima, Dardi i Bilju, no verojatno ih ima i u drugim mestima. Napad velikog azijskog stršljena… »

Vesti dana »