Povezane vesti

Poraz Đokovića u finalu Ju Es Opena

Poraz Đokovića u finalu Ju Es Opena

Glas Amerike 12.09.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da osvoji svoju 13. Grand slem titulu u karijeri. Đoković je u finalu Ju Es Opena u Njujorku, na kojem je branio trofej osvojen prošle godine, izgubio od Švajcarca Stena Vavrinke u četiri seta - 7:6… »
Ništa od 13. gren slema za Đokovića, peti poraz u finalu US opena, Novaku "na rep" opet stao Vavrinka

Ništa od 13. gren slema za Đokovića, peti poraz u finalu US opena, Novaku "na rep" opet stao Vavrinka

Sportski žurnal 12.09.2016
Švajcarac posle 0:1 u setovima i ubedljivo izgubljenog taj brejka slavio i osvojio treću gren slem titulu. U poslednjih osam gren slem finala Đoković izgubio dva puta, i to oba od Švajcarca Vavrinke, na Rolan Garosu 2015. i US openu 2016. U finalu US… »
"Novače, ti si veliki šampion"

"Novače, ti si veliki šampion"

Vesti online 12.09.2016
U 11 uzastopnom finalu, Sren Vavrinka je stigao do trofeja i osvojio treći Grend slem turnir. Posle meča, odao je priznanje našem asu. - Ne znam šta se sada dešava u mojoj glavi. Igrali smo skoro četiri sata, ti si veliki šampion Novače, velika… »
Neizbežni Vilander - Evo šta kaže posle Novakovog poraza!

Neizbežni Vilander - Evo šta kaže posle Novakovog poraza!

Sportske.net 12.09.2016
Iako je posle nekoliko promašaja, uspeo da ''pogodi'' da će Novak Đoković da doživi poraz na US Openu, Mats Vilander sad priznaje da nije očekivao ovakav razvoj meča. Posle svakog meča Novaka Đokovića na minulom US Openu, veliku pažnju javnosti… »
Đoković: Vavrinka je bio hrabriji

Đoković: Vavrinka je bio hrabriji

Politika 12.09.2016
„Ne sećam nijednog važnog meča u kojem sam propustio toliko brejk lopti – rekao je najbolji teniser sveta posle poraza – 6:7 (1:7), 6:4, 7:5, 6.3 – u finalu Ju Es opena. – „Servis me potpuno izdao”. –„Razmišljao sam da uopšte ne… »
Evo šta je Beker poručio posle Novakovog poraza (FOTO)

Evo šta je Beker poručio posle Novakovog poraza (FOTO)

Vesti online 12.09.2016
Nije uspeo Novak Đoković da ponovi uspeh iz prethodne sezone i da osvoji tri Grend slem turnira pošto je u finalu US opena poražen od Stena Vavrinke. Mnogi su taj poraz shvatili tragično, ali ne i prvi trener najboljeg igrača sveta Boris Beker… »
Ako je za utehu: Đoković kao Sampras i Federer

Ako je za utehu: Đoković kao Sampras i Federer

Vesti online 12.09.2016
U poslednjih 25 godina samo se tri puta desilo da je igrač koji je osvojio prvi set izgubio finale na US openu kao što je to bio slučaj u duelu Novaka Đokovića i Stena Vavrinke. Pre sedam godina Huan Martin del Potro je posle izgubljenog prvog seta… »
Bekerova poruka posle poraza u finalu: Posle oluje sunce ponovo sija!

Bekerova poruka posle poraza u finalu: Posle oluje sunce ponovo sija!

Večernje novosti 12.09.2016
Mi smo tim Đoković, pobeđujemo zajedno i gubimo zajedno. Idemo - poručio je nemački stručnjak. Odlična igra Stena Vavrinke, veliki problemi sa povredama i nešto slabija forma su koštali Novaka Đokovića u finalu Ju-Es opena 7:6 (7:1), 4:6, 5:7… »
Vavrinka pobedio Đokovića pa se slikao u dresu hrvatskog kluba (FOTO)

Vavrinka pobedio Đokovića pa se slikao u dresu hrvatskog kluba (FOTO)

Vesti online 12.09.2016
Drugi put u karijeri Sten Vavrinka je savladao Novaka Đokovića u finalima nekog Grend slem turnira, a ukupno treći put posle trijumfa nad Srbinom došao je do jednog od četiri najveća trofeja pa mu sada nedostaje samo još Vimbldon da kompletira… »
Mekinro napao Novaka: Žališ se na povredu, a posle trčiš kao Bolt (VIDEO)

Mekinro napao Novaka: Žališ se na povredu, a posle trčiš kao Bolt (VIDEO)

Hot sport 12.09.2016
Posle finala US Opena, počeli su novi napadi na Novaka Đokovića. Na ispade Matsa Vilandera i Peta Keša smo navikli, sad im se pridružio i Džon Mekinro, koji je prvobitno “branio” našeg tenisera u emisiji “Gejm, set i Mats” U jednom momentu… »
Novak nije pobedio… Ali je odigrao najbolji poen na US Openu (VIDEO)

Novak nije pobedio… Ali je odigrao najbolji poen na US Openu (VIDEO)

Hot sport 12.09.2016
Novak Đoković doživeo je poraz od Stena Vavrinke u finalu US Opena, iako je dobio prvi set, ali posle toga je Vavrinka prezuzeo kontrolu i zasluženo slavio. STAN JE, JEDNOSTAVNO, BIO BOLJI: Đoković nije mogao protiv Vavrinke i povrede (VIDEO) Posle… »
Novak posle poraza u finalu: Razmišljao sam da ne nastupim na US Openu

Novak posle poraza u finalu: Razmišljao sam da ne nastupim na US Openu

Press 12.09.2016
Posle poraza od Stana Vavrinke u finalu US Opena, Novak Đoković je istakao da ne pamti kada je imao toliko neiskorišćenih brejk prilika, ali je otkrio i da je razmišljao da ne nastupi na ovom grend slemu sve do samog njegovog početka. foto: blic.rs… »
Nole na skeneru stručnjaka: "Nije bio pravi, nema onog žara kao na Rolan Garosu"

Nole na skeneru stručnjaka: "Nije bio pravi, nema onog žara kao na Rolan Garosu"

Sportal blic 12.09.2016
Vrhunski sportisti obožavaju da pobeđuju. Odnosno preziru da gube. Kako vam drago. Svima je bilo teško posle poraza Novaka Đokovića od Stana Vavrinke u finalu US Opena, ali Srbinu je, naravno, bilo najteže. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković Navikao… »
Ko je sve protiv Novaka Đokovića?

Ko je sve protiv Novaka Đokovića?

Telegraf 12.09.2016
Osim protivnika na terenu, srpski as je tokom karijere morao da se bori i protiv publike, kao i nekih bivših igrača koji nisu naklonjeni njegovoj igri. Najbolji svetski teniser Novak Đoković nije uspeo da dođe do svoje 13. Gren slem titule. Poražen… »
Šta čeka Novaka: Odbrana titula, bodova i 1. mesta

Šta čeka Novaka: Odbrana titula, bodova i 1. mesta

Mondo 12.09.2016
Pred najboljim tenisera je izazovna jesen, tokom koje će rivali još jače napasti njegov tron. Foto: AP/Julio Cortez Porazom u finalu US Opena, Novak Đoković stavio je tačku na leto u kojem je prošao uspone i padove. Najbolji teniser sveta i sam je… »
Ceo svet napada Novaka (video)

Ceo svet napada Novaka (video)

Mozzart sport 12.09.2016
"Ljudi, nisam mogao da izdržim", poručuje srpski teniser i objašnjava zbog čega je tražio medicinski tajm-aut. Nije uspeo Novak Đoković do treće titule u Njujorku, Sten Vavrinka je bio bolji sa 3:1. Umesto da Novak dobrom igrom prisvoji veliki… »
ATP lista: Mari za korak bliži, Novaku teško do kraja godine

ATP lista: Mari za korak bliži, Novaku teško do kraja godine

Hot sport 12.09.2016
Prvi teniser sveta Novak Đoković zadržao je prvo mesto svetske rang-liste posle poraza u finalu US Opena, ali će do kraja godine biti pod velikim pritiskom jer brani mnogo poena. Đoković nije odbranio titulu u Njujorku pošto je izgubio u četiri… »
ATP - Topi se Novakova prednost

ATP - Topi se Novakova prednost

Sportske.net 12.09.2016
Srpski teniser Novak Đoković zadržao je prvo mesto svetske rang-liste posle poraza u finalu Otvorenog prvenstva SAD, ali će do kraja godine biti pod velikim pritiskom jer brani mnogo poena. Novak Đoković nije odbranio titulu u Njujorku pošto je… »
US open: Đoković nije uspeo da odbrani titulu

US open: Đoković nije uspeo da odbrani titulu

Radio 021 12.09.2016
Novak Đoković nije uspeo da odbrani titulu na US openu, pošto je rano jutros izgubio u finalu od Švajcarca Stanislasa Vavrinke 6:7, 6:4, 7:5, 6:3. Meč je trajao skoro četiri sata, a Vavrinka je petim trijumfom u 24. međusobnom duelu protiv… »
Đoković: "Jednostavno, bio je hrabriji"

Đoković: "Jednostavno, bio je hrabriji"

Sportske.net 12.09.2016
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je Stanislas Vavrinka bio hrabriji u finalu US Opena i da je zasluženo stigao do trofeja. Nole je progovorio i o povredama koje su ga mučile pre početak turnira i tokom finalnog okršaja. Prvi teniser sveta… »
ATP: Đoković neprikosnoven, Tipsarević napredovao, Krajinović pao

ATP: Đoković neprikosnoven, Tipsarević napredovao, Krajinović pao

Večernje novosti 12.09.2016
Jank je sa 250. pozicije skočio na 226. Troicki (33.) i Lajović (60.) su pali za po jedno mesto. Filip je znatno nazadovao i sada je 174. igrač sveta, a bio je 157. Završen je i poslednji Gren slem u sezoni. Ju Es open pripao je Stenu Vavrinki, a… »
Kecmanović zaustavljen u finalu juniorskog US Opena

Kecmanović zaustavljen u finalu juniorskog US Opena

Press 12.09.2016
Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da osvoji titulu na juniorskom US Openu, pošto je sinoć u finalu izgubio od Kanađanina Serža Ožera-Ajasima 6:3, 6:0. foto: tanjug.rs Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da osvoji… »
Đoković: Došao sam da probam, a igrao finale

Đoković: Došao sam da probam, a igrao finale

Mondo 12.09.2016
Najbolji svetski teniser zadovoljan učinkom na US Openu, uprkos porazu u finalu. Foto: AP/Charles Krupa Novak Đoković nije uspeo da dođe do treće titule US Opena, dok je Sten Vavrinka u svom trećem grend slem finalu osvojio i treći trofej… »
Đokoviću se ovo prvi put dogodilo

Đokoviću se ovo prvi put dogodilo

Vesti online 12.09.2016
Ponovio se Rolan Garos 2015. godine, kada je Novak Đoković dobio prvi set protiv Stena Vavrinke u finalu, ali je na kraju poražen od Švajcarca. Naš as srušio je jednu lepu tradiciju na US openu. Naime, kada god je u Njujorku dobio prvi set, Srbin je… »
Novi teniski poredak: Novakova prednost na ATP listi se topi

Novi teniski poredak: Novakova prednost na ATP listi se topi

Sportal blic 12.09.2016
Porazom u finalu US Opena, prednost Novaka Đokovića u odnosu na konkurenciju sa ATP rang liste se prilično umanjila. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković Đoković je pre ovog grend slem turnira imao 5.535 bodova više od drugoplasiranog Endija Mareja, a… »
Vavrinka besneo zbog Đokovića, ali priznao posle titule: Volim Novaka!

Vavrinka besneo zbog Đokovića, ali priznao posle titule: Volim Novaka!

Sportal blic 12.09.2016
Stan Vavrinka je posle pobede nad Novakom Đokovićem u finalu US Opena, tokom kog je prilično besneo kada je najbolji teniser sveta zatražio medicinski tajmaut, priznao da zapravo - voli Noleta. Foto: Tanjug/AP Stan Vavrinka i Novak Đoković "Sada sam… »
Đoković: Razmišljao sam da li da dođem na US Open, da mi je neko ponudio finale – prihvatio bih!

Đoković: Razmišljao sam da li da dođem na US Open, da mi je neko ponudio finale – prihvatio bih!

Hot sport 12.09.2016
Najbolji svetski teniser Novak Đoković nije uspeo da odbrani titulu na US Openu, ali i pored nije bio previše razočaran. Đoković je u finalu Otvorenog prvenstva SAD poražen od Stana Vavrinke rezultatom 3:1 i tako mu prepustio pehar osvojen prošle… »
Đoković izgubio od Vavrinke u finalu US Opena

Đoković izgubio od Vavrinke u finalu US Opena

Novi magazin 12.09.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da odbrani titulu na Otvorenom prvenstvu SAD, pošto je u finalu izgubio od Švajcarca Stana Vavrinke u četiri seta 7:6 (1), 4:6, 5:7 i 3:6. Vavrinka je do pete pobede u 24. međusobnom duelu s… »
Dočekao je i Vilander "svojih pet minuta": Sten je udarao, udarao Novaka...

Dočekao je i Vilander "svojih pet minuta": Sten je udarao, udarao Novaka...

Vesti online 12.09.2016
"I ćorava koka ubode neko zrno", pa je tako i Mats Vilander konačno pogodio ishod meča u kojem je akter najbolji teniser sveta. Šveđanin, "hejter" broj 1 Novaka Đokovića, analizirao je finale, sa oduševljenjem govoreći o igri Stena Vavrinka, koji… »
Vavrinka posle titule na us openu najavio napad na prvo mesto!

Vavrinka posle titule na us openu najavio napad na prvo mesto!

Telegraf 12.09.2016
Ne znam da li ću ikada biti prvi, ali daću sve od sebe, rekao je švajcarski teniser. Švajcarski teniser Sten Vavrinka stigao je do svog trećeg Gren slem trofeja u karijeri. Posle Australijan opena, Rolan Garosa osvojio je i Njujork. Posle pobede nad… »
Kecmanović zaustavljen u finalu juniorskog US Opena!

Kecmanović zaustavljen u finalu juniorskog US Opena!

Telegraf 12.09.2016
Kanadski teniser bolji od našeg juniora sa 6:3, 6:0. Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da osvoji titulu na juniorskom US Openu, pošto je u finalu izgubio od Kanađanina Serža Ožera-Ajasima 6:3, 6:0. Meč je trajao samo 57 minuta, a… »
Đoković - Vavrinka 7:6, 4:6, 5:7, 3:6

Đoković - Vavrinka 7:6, 4:6, 5:7, 3:6

Večernje novosti 12.09.2016
Najbolji teniser sveta nije uspeo da odbrani titulu na US Openu, pošto je u finalu poslednjeg grend slema sezone poražen od Švajcarca Stana Vavrinke sa 3:1. Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da odbrani trofej na US Openu. Prvi reket… »
Kako su hrvatski mediji ispratili poraz Srbina u finalu Njujorka?

Kako su hrvatski mediji ispratili poraz Srbina u finalu Njujorka?

Vesti online 12.09.2016
Centralna sportska vest dana bilo je finale US opena. Nažalost, Novak je poražen u četiri seta od Stena Vavrinke, a hrvatski mediji dali su veliki prostor trijumfu Švajcarca u Njujorku. "Vavrinka slomio Novaka i osvojio US opena", naslov je na portalu… »
Novak nije uspeo, Vavrinki prvi trofej Otvorenog prvenstva SAD

Novak nije uspeo, Vavrinki prvi trofej Otvorenog prvenstva SAD

Večernje novosti 12.09.2016
Najbolji svetski teniser je u finalu poslednjeg grend slema sezone poražen od Švajcarca Stana Vavrinke sa 6:7 (1-7), 6:4, 7:5, 6:3. Najbolji svetski teniser Novak Đoković nije uspeo da odbrani titulu na US openu, pošto je u finalu poražen od… »
Džentlmen: Stan osvojio prvu titulu US Opena, pa dugo veličao Novaka

Džentlmen: Stan osvojio prvu titulu US Opena, pa dugo veličao Novaka

Sportal blic 12.09.2016
Stan Vavrinka odao je priznanje Novaku Đokoviću, pošto ga je pobedio sa 6:7 (1), 6:4, 7:5, 6:3 u finalu US Opena. Foto: Tanjug/AP "Ne znam šta se dešava, igrali smo četiri sata. Ali prvo moram da kažem nešto o Novaku. Ti si veliki šampion, velika… »
Novak iznenadio sve: Razmišljao sam da odustanem od US opena

Novak iznenadio sve: Razmišljao sam da odustanem od US opena

Vesti online 12.09.2016
Kao pravi sportsmen, Novak Đoković je čestitao Stenu Vavrinki na trofeju US opena. - Ovo je bila potpuno zaslužena pobeda Vavrinke. Bio si hrabriji u odlučujućim momentima i zaslužio si sve što si postigao. Nisam uspeo da koristim brejk lopte, u… »
Novak nije uspeo, Vavrinki US Open!

Novak nije uspeo, Vavrinki US Open!

Sportske.net 12.09.2016
Najbolji teniser sveta poražen u finalu US Opena u iscrpljujućem duelu sa Stanislasom Vavrinkom. Posle gotovo četvoročasovnog duela u finalu, Novak Đoković je poražen od Švajcarca Vavrinke rezultatom 3:1, po setovima 6:7 (1:7), 6:4, 7:5 i 6:3 i… »
Stan je, jednostavno, bio bolji: Đoković nije mogao protiv Vavrinke i povrede (video)

Stan je, jednostavno, bio bolji: Đoković nije mogao protiv Vavrinke i povrede (video)

Hot sport 12.09.2016
Švajcarac Stan Vavrinka preuzeo je od Novaka Đokovića šampionsku titulu na US Openu, pošto ga je pobedio u finalu rezultatom 3:1 (6:7, 6:4, 7:5, 6:3). Novak Đoković ima recept za sve, samo za Stana Vavrinku ne. Otprilike takav utisak ostao je posle… »
Iz gema u gem: Finale US Opena, Đoković - Vavrinka 7:6 (1), 4:6, 5:7, 3:6

Iz gema u gem: Finale US Opena, Đoković - Vavrinka 7:6 (1), 4:6, 5:7, 3:6

Sportal blic 12.09.2016
Novak Đoković će ipak morati da pričeka na 13. grend slem titulu! U finalu US Opena, poražen je od Stana Vavrinke sa 7:6 (1), 4:6, 5:7, 3:6, pošto u završnici nije mogao da se izbori sa inspirisanim rivalom i povredom stopala. Foto: Tanjug/AP KRAJ… »
Elita uz Novaka: Poznate ličnosti gledale finale US Opena /foto/

Elita uz Novaka: Poznate ličnosti gledale finale US Opena /foto/

Sportal blic 12.09.2016
Američka elita koristi svaku priliku da isprati važne mečeve grend slem turnira i najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, a Hilari Svonk je to još jednom učinila. Back for a second day, @HilarySwank is here to see the men's final! #usopen… »
Vavrinka pobesneo zbog lekarskog tajm-auta, Novak mu se izvinio /foto/

Vavrinka pobesneo zbog lekarskog tajm-auta, Novak mu se izvinio /foto/

Sportal blic 12.09.2016
U finalu US Opena, Novak Đoković je tražio tajm-aut protiv Stana Vavrinke pri 7:6, 4:6, 5:7, 1:3, što je revoltiralo Švajcarca. Foto: screenshot Bilo je primetno da Novak hramlje, stisnuo je zube i dobio nekako četvrti gem, a onda je zatražio… »
Smena na tronu: Vavrinka u maratonu slomio povređenog Novaka!

Smena na tronu: Vavrinka u maratonu slomio povređenog Novaka!

Sportal blic 12.09.2016
Novak Đoković će ipak morati da pričeka na 13. grend slem titulu! U finalu US Opena, poražen je od Stana Vavrinke sa 7:6 (1), 4:6, 5:7, 3:6, pošto u završnici nije mogao da se izbori sa inspirisanim rivalom i povredom stopala. Foto: Tanjug/AP… »
Finale US opena:Đoković-Vavrinka 1:3 Tanjug, Danas online , RTS,

Finale US opena:Đoković-Vavrinka 1:3 Tanjug, Danas online , RTS,

Studio B 12.09.2016
Vavrinka u finalu savladao Novaka Đokovića sa 3:1 (6:7, 6:4, 7:5, 6:3). Meč je trajao skoro četiri sata, a Vavrinka je tek petim trijumfom u 24. međusobnom duelu protiv Đokovića osvojio treću gren slem titulu u karijeri. Prethodno je slavio na… »
Prijateljski: Novak: Stan je bio hrabriji, da mi je neko pre turnira ponudio finale...

Prijateljski: Novak: Stan je bio hrabriji, da mi je neko pre turnira ponudio finale...

Sportal blic 12.09.2016
Novak Đoković nije previše očajavao posle poraza od Stana Vavrinke sa 6:7 (1), 6:4, 7:5, 6:3 u finalu US Opena. Foto: Tanjug/AP "Ne mogu reći šta sam mu poručio na mreži posle duela, to je bilo prijateljsko ćaskanje. Čestitam Stanu i ekipi… »
Stiže i nemoguće: Pogledajte magiju Novaka za ovacije u Njujorku /video/

Stiže i nemoguće: Pogledajte magiju Novaka za ovacije u Njujorku /video/

Sportal blic 11.09.2016
Novak Đoković stiže i nemoguće, zato je i najbolji teniser sveta. Foto: Tanjug/AP Već u drugom gemu meča, publika u Njujorku oduševljeno je pratila prvu razmenu, u kojoj je Novak na neverovatan način došao do poena. Iz potpune defanzive je vratio… »

Vesti dana »