Povezane vesti

Grabar-Kitarović: Neću dopustiti ultimatume i odugovlačenja

Grabar-Kitarović: Neću dopustiti ultimatume i odugovlačenja

Slobodna Evropa 12.09.2016
Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je u ponedjeljek da će konsultacije o novom mandataru sazvati po dobijanju konačnih rezultata prijevremenih parlamentarnih izbora i istakla da neće dopustiti odugovlačenje i ultimatume, jer… »
Doviđorno: "Ustaški unuk" Milanović ide u...

Doviđorno: "Ustaški unuk" Milanović ide u...

Mondo 12.09.2016
Nakon debakla Narodne koalicije, okupljene oko SDP-a, njen lider Zoran Milanović najavio da se više neće kandidovati za šefa stranke. Posle više od 10 godina se povukao sa mesta šefa stranke, ali odmah našao uhlebljenje.. Foto: screenshot/youtube… »
Milanović posle debakla na izborima: Kriv sam, odlazim; Grabar-Kitarović: Neću dopustiti ultimatume i odugovlačenja

Milanović posle debakla na izborima: Kriv sam, odlazim; Grabar-Kitarović: Neću dopustiti ultimatume i odugovlačenja

Večernje novosti 12.09.2016
Lider SDP-a Zoran Milanović objavio da se neće kandidovati na sledećim unutarstranačkim izborima te partije. Predsednica Hrvatske: Konsultacije o novom mandataru sazvati po dobijanju konačnih rezultata. ZAGREB OD STALNOG DOPISNIKA ”Ja sam kriv za… »
Hrvatska predsednica o novom mandataru: Neću dopustiti odugovlačenja i ultimatume

Hrvatska predsednica o novom mandataru: Neću dopustiti odugovlačenja i ultimatume

Kurir 12.09.2016
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je danas da će konsultacije o novom mandataru sazvati po dobijanju konačnih rezultata prevremenih parlamentarnih izbora i istakla da neće dopustiti odugovlačenje i ultimatume, jer Hrvatska nema… »
"Neću dopustiti odugovlačenje, nema vremena za gubljenje"

"Neću dopustiti odugovlačenje, nema vremena za gubljenje"

RTS 12.09.2016
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović kaže da će konsultacije o novom mandataru sazvati po dobijanju konačnih rezultata prevremenih parlamentarnih izbora i istakla da neće dopustiti odugovlačenje i ultimatume, jer Hrvatska nema vremena za… »
Milanović: Više se neću kandidovati za predsednika SDP-a

Milanović: Više se neću kandidovati za predsednika SDP-a

RTS 12.09.2016
Lider SDP-a Zoran Milanović izjavio je da se više neće kandidovati za predsednika te stranke. "Posle jučerašnjih rezultata na vanrednim parlamentarnim izborima neću se ponovo kandidovati za predsednika SDP-a. Ne mislim da učestvujem na… »
Kitarović: Neću dopustiti odugovlačenje i ultimatume

Kitarović: Neću dopustiti odugovlačenje i ultimatume

N1 Info 12.09.2016
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je danas da će konsultacije o novom mandataru sazvati po dobijanju konačnih rezultata prevremenih parlamentarnih izbora i istakla da neće dopustiti odugovlačenje i ultimatume, jer Hrvatska nema… »
Milanović se povlači sa čela SDP-a Hrvatske

Milanović se povlači sa čela SDP-a Hrvatske

Al Jazeera 12.09.2016
Zoran Milanović vodi SDP od 2007. godine no stranka pobjedu nije ostvarila od parlamentarnih izbora prije pet godina. Predsjednik Socijaldemokratske stranke Hrvatske (SDP) Zoran Milanović odlučio se povući, nakon što je Narodna koalicija koju je… »
Milanović se povlači sa čela stranke

Milanović se povlači sa čela stranke

Alo 12.09.2016
Zoran Milanović se neće kandidovatib na unutarstranačkim izborima. Posle očajnog rezultata na izborima, Zoran Milanović neće se kandidovati na izborima u SDP-u koji moraju da se održe za 150 dana do šest meseci. Ono što su mediji danas objavili… »
Zoran Milanović potvrdio: Odlazim sa čela SDP!

Zoran Milanović potvrdio: Odlazim sa čela SDP!

Kurir 12.09.2016
Predsednik SDP Zoran Milanović je izjavio da je, nakon rezultata vanrednih parlamentarnih izbora, odlučio da se više ne kandiduje za mesto predsednika stranke. "Ne mislim da učestvujem na unutarstranačkim izborima. Pozivam tela da što pre raspišu… »
Nije pomogla kritika Srba: Zbog lošeg rezultata Milanović se povlači sa čela SDP

Nije pomogla kritika Srba: Zbog lošeg rezultata Milanović se povlači sa čela SDP

Newsweek 12.09.2016
Zoran Milanović je i zvanično potvrdiuo da se povlači sa čela SDP. Predsednik SDP Zoran Milanović je izjavio da je, nakon rezultata vanrednih parlamentarnih izbora, odlučio da se više ne kandiduje za mesto predsednika stranke. "Ne mislim da… »
Zoran Milanović odlazi s čela SDP-a

Zoran Milanović odlazi s čela SDP-a

N1 Info 12.09.2016
Predsednik SDP-a Zoran Milanović je izjavio da je, nakon rezultata vanrednih parlamentarnih izbora, odlučio da se više ne kandiduje za mesto predsednika stranke. "Ne mislim da učestvujem na unutarstranačkim izborima. Pozivam tela da što pre raspišu… »
Hrvatski mediji: Milanović će danas objaviti da se povlači sa liderske pozicije?

Hrvatski mediji: Milanović će danas objaviti da se povlači sa liderske pozicije?

Kurir 12.09.2016
Nakon debakla Narodne koalicije, okupljene oko SDP-a, njen lider Zoran Milanović se povlači sa čela stranke i to će saopštiti danas, piše riječki Novi list. Milanović je za danas u 14.00 najavio konferenciju za novinare, ali nije najavljena tema… »
Milanović se povlači?

Milanović se povlači?

RTS 12.09.2016
Nakon debakla Narodne koalicije, okupljene oko SDP-a, njen lider Zoran Milanović se povlači sa čela stranke i to će saopštiti danas, piše riječki "Novi list". Riječki dnevnik blizak SDP-u navodi da će Milanović danas saopštiti da se neće… »
Poraz ga dotukao: Milanović se povlači sa čela stranke?

Poraz ga dotukao: Milanović se povlači sa čela stranke?

Pravda 12.09.2016
Posle očajnog rezultata na izborima, Zoran Milanović neće se kandidovati na izborima u SDP-u koji moraju da se održe za 150 dana do šest meseci. Kako navode hrvatski mediji na taj način će Milanović odstupiti sa mesta predsednika stranke. Izvor… »

Vesti dana »