Povezane vesti

Božinov: Tomić je nebitan, imao je problema sa svima, pre svega - sa sobom!

Božinov: Tomić je nebitan, imao je problema sa svima, pre svega - sa sobom!

Sportski žurnal 12.09.2016
„Marko je pokrenuo mnogo igrača i sada se oni drugačije ponašaju, treniraju... Znam da je potrebno vreme da sve dođe na mesto, ali novi trener zna šta treba. Mada, nema čarobni štapić“. Valeri Božinov se na druženju sa predstavnicima medija… »
Božinov pruža bolje partije od dolaska Nikolića: Tomić je imao problem sa sobom

Božinov pruža bolje partije od dolaska Nikolića: Tomić je imao problem sa sobom

Večernje novosti 12.09.2016
Drugačiji sam otkako je došao Marko, pošten je prema meni, rekao mi je šta želi i očekuje. Ivan je imao problem sa svima i to dobro zna - kaže Valerij. NI iskusni bugarski napadač Valerij Božinov nije mogao da se pohvali dobrim početkom sezone… »
Teške reči: Božinov: Tomić nije bio pošten prema meni, imao je problem sa svima!

Teške reči: Božinov: Tomić nije bio pošten prema meni, imao je problem sa svima!

Sportal blic 12.09.2016
Fudbaler Partizana Valeri Božinov nije biranim rečima govorio o bivšem treneru Ivanu Tomiću. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Valeri Božinov Nije se Ivan Tomić dugo zadržao na klupi Partizana. Već na startu prvenstva i elimnacije iz Lige Evrope… »
Božinov žestoko po Ivanu Tomiću: Imao je problem sa svima! A prvo sa sobom

Božinov žestoko po Ivanu Tomiću: Imao je problem sa svima! A prvo sa sobom

Mozzart sport 12.09.2016
„Marko Nikolić je bio pošten prema meni, sad je sve kako treba“, ističe najbolji strelac Partizana. Bilo je samo pitanje trenutka. Bivši šef Partizanove struke Ivan Tomić žestoko se zamerio mnogima u Partizanovioj svlačionici. Neki su rešili… »

Vesti dana »