Povezane vesti
Sastanak Vučića, Borisova i Orbana
RTV 13.09.2016
BURGAS - U bugarskom gradu Burgasu večeras je počeo trilateralni sastanak premijera Srbije, Bugarske i Mađarske. Teme razgovora Aleksandra Vučića, Borisa Borisova i Viktora Orbana su energetska saradnja tri zemlje, situacija u regionu i migrantska kriza… »
Sastanak sa Orbanom i Borisovim: Vučić doputovao u Burgas
Kurir 13.09.2016
SOFIJA - Premijer Aleksandar Vučic doputovao je večeras u Burgas, u Bugarskoj, gde će razgovarati sa svojim bugarskim i mađarskim kolegom, Bojkom Borisovim i Viktorom Orbanom. Vučić će sa dva premijera razgovarati na radnoj večeri, a odmah posle… »
Vučić večeras u Burgasu na radnoj večeri sa Borisovom i Orbanom, teme migranti i gas
Blic 13.09.2016
Bugarski premijer Bojko Borisov organizovaće večeras u Burgasu radnu večeru za premijere Srbije i Madjarske, Aleksandra Vučića i Viktora Orbana, a glavna tema razgovora biće migrantska kriza u Evropi, saopštila je danas bugarska vlada. Zbog obaveza Vučić… »
Vesti dana »
Prognoza za subotu, 27. decembar: Jutro hladno, pre podne oblačno, popodne razvedravanje
Beta pre 5 satijoš 4 povezane
"Zelenski nema ništa dok ja to ne odobrim" Trampova poruka hladan tuš za Kijev: Evo šta je rekao o razgovoru sa Putinom
Blic pre 6 satijoš 3 povezane
Opozicija u Leskovcu protestuje ćutanjem: Vlast pomerila sednicu do ponoći
Danas pre 5 satijoš 2 povezane
(VIDEO) Žarko Paspalj ponovo na „udaru“ navijača Partizana: Vređan i Ostoja Mijailović
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih
Putin: U 2025. Rusija višestruko povećala vojnu proizvodnju u odnosu na 2022.
Danas pre 8 satijoš 1 povezana



