Povezane vesti
Mihajlović: Iz Železnica Srbije će dobrovoljno otići skoro 2.000 ljudi
Nova ekonomija 15.09.2016
Zorana Mihajlović, ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture i podpredsednica Vlade Srbije čestitala je Dan železničara i ocenila da je železnica jedan od uslova privrednog razvoja, modernizacije i povezivanja sa Evropom i svetom. Ona je… »
Čestitka za Dan železničara Mihajlovićeva: Naši vozovi moraju ići 200 na sat!
Kurir 15.09.2016
BEOGRAD - Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović čestitala je danas Dan železničara i ocenila da je železnica jedan od uslova privrednog razvoja, modernizacije i povezivanja Srbije sa Evropom i svetom. "Da bismo… »
Mihajlović: Železnica uslov razvoja
Danas 15.09.2016
Kao i pre 132 godine, kad je u Srbiji puštena prva pruga, tako i danas, železnica je bila jedan od uslova privrednog razvoja, modernizacije i povezivanja Srbije sa Evropom i svetom. To je izjavila potpredsednice Vlade Srbije i ministarke građevinarstva… »
Vesti dana »
Prve reči Paunovića posle debakla Srbije od Meksika i incidentu na terenu: "Mislim da je..."
Nova pre 32 minutajoš 29 povezanih
Danas se održava Samit EU-Zapadni Balkan: Evo šta je planirano za njegove učesnike
Nedeljnik pre 57 minutajoš 14 povezanih
Hitna pomoć intervenisala na terenu 12 puta u protekla 24 sata
Šabačke novosti pre 42 minutajoš 15 povezanih





