Povezane vesti
I Bela Hadid u društvu "posrnulih" manekenki
RTS 15.09.2016
Revije kreatora Majkla Korsa uvek uzburkaju modne krugove, ali je ovog puta, na Nedelji mode u Njujorku, manekenka Bela Hadid zaslužna za potres o kojem se priča. Jedna od najtraženijih manekenki u poslednje vreme, 19-godišnja Bela, mlađa sestra… »
Ništa bez nje! (foto)
Mondo 15.09.2016
Kendal Džener angažmanom na revijama na Nedelji mode u Njujorku pokazuje da je jedna od najtraženijih manekenki. Foto: Instagram/kendalljenner Manekenka Kendal Džener je pre samo jednog dana bila angažovana za reviju Majkla Korsa, a zatim je modnom… »
Jedna od najtraženijih manekenki današnjice pala na modnoj pisti
Press 15.09.2016
U toku je velika Nedelja mode u Njujorku, a sinoć je održana revija modnog brenda Majkl Kors. foto: superzena.b92.net Modnom pistom prošetale su najpoznatije manekenke današnjice: Kendal Džener, Džoan Smols, Rome Strijd i sve su uspele da ostanu na… »
Vesti dana »

Studenti, đaci i profesori marširaju ka Beogradu – kolone krenule iz Novog Sada, Subotice i Smedereva
RTS pre 38 minutajoš 29 povezanih

Ružić poručio: Policija će stati u zaštitu svojih građana, idem na protest u subotu
Nova pre 2 satajoš 18 povezanih

Bogdanović: Neverovatno je igrati sa Hardenom, izvlači najbolje iz mene
Politika pre 2 satajoš 12 povezanih

Stigla prva reakcija kremlja na predlog o primirju: Putinov pomoćnik otkrio koji je stav Rusije, čeka se obraćanje ruskog lidera?!
Blic pre 38 minutajoš 41 povezana