Povezane vesti

Za sladokusce: Ima nešto što niste znali o “večitom derbiju” (foto)

Za sladokusce: Ima nešto što niste znali o “večitom derbiju” (foto)

Hot sport 16.09.2016
U subotu se igra 152. večiti ligaški derbi, utakmica koja je više od igre za sve njene učesnike. Samo onaj ko stvarno ne voli fudbal, a takvih nije mnogo, može da ostane ravnodušan prema jednom od najvećih svetskih derbija. BOŽOVIĆ: Nećemo ni… »
Ludilo: Ovo više nije srpski večiti derbi, a evo i zašto!

Ludilo: Ovo više nije srpski večiti derbi, a evo i zašto!

Hot sport 16.09.2016
Još jedan dan ostao je do 152. večitog derbija, koji bi i pre odigravanja mogao da u đe u istoriju! A, ta činjenica baš i nije nešto čime bismo mogli da se pohvalimo. ZA SLADOKUSCE: Ima nešto što niste znali o “večitom derbiju” (FOTO) Naime… »
Božović: Nećemo ni poginuti, ni izginuti, igramo fudbal, ne bijemo se kalašnjikovima

Božović: Nećemo ni poginuti, ni izginuti, igramo fudbal, ne bijemo se kalašnjikovima

Hot sport 16.09.2016
Teško je govoriti o derbiju, a ne ponoviti se. Veliko rivalstvo dva kluba i dobro je što postoji takva utakmica. Jedan od najvećih derbija na svetu... NIKOLIĆ PRED DERBI: Ne igramo ni Božović, ni ja! Tabela izgleda grozno, gledamo je svaki dan na… »
Partizan: Derbi rađa junake, "da poginemo"

Partizan: Derbi rađa junake, "da poginemo"

Mondo 16.09.2016
Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u 152. "večitom derbiju" sa devet bodova manjka, ali i sa velikom željom da pobedi, smanji zaostatak, obraduje navijače... "Tabela izgleda grozno, bolje na rezultat nego lepo". O najvećoj fudbalskoj utakmici u Srbiji… »
Božović: Bod nije loš, da igramo fudbal, a ne da "ginemo" (video)

Božović: Bod nije loš, da igramo fudbal, a ne da "ginemo" (video)

Sportski žurnal 16.09.2016
Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je da ne bi bio nezadovoljan remijem u 152. večitom derbiju, ali da u slučaju pobede njegovog tima i razlike od 12 bodova ne bi bila gotova borba za titulu. - Teško je govoriti o derbiju, a ne… »
Nikolić: "Ne igramo Grof i ja, neka derbi rodi neke nove heroje"

Nikolić: "Ne igramo Grof i ja, neka derbi rodi neke nove heroje"

Sportske.net 16.09.2016
Šef stručnog štaba FK Partizan Marko Nikolić rekao je da bi voleo da predstojeći "večiti" derbi iznedri nove junake i da se na kraju raduje njegov tim. Trener Partizana Marko Nikolić rekao je danas da je "večiti" derbi utakmica inspiracije i… »
Zvezda: Mi da damo heroja, a Partizan tragičara!

Zvezda: Mi da damo heroja, a Partizan tragičara!

Mondo 16.09.2016
"Ovo su utakmice koje donose i heroje i tragičare. Nadam se da će heroj biti neko iz našeg tima", rekao je trener Crvene zvezde Miodrag Božović. "Teško je govoriti o derbiju, a ne ponoviti nešto što je već rečeno", počeo je izlaganje trener… »
Marko Nikolić pred derbi: Tabela izgleda grozno, Partizan - bolje takmičarski nego lepo

Marko Nikolić pred derbi: Tabela izgleda grozno, Partizan - bolje takmičarski nego lepo

Mozzart sport 16.09.2016
„Odnosnom i pristupom od trenutka kad kročimo na stadion dok ga ne napustimo moramo da zaslužimo gram sportske sreće“, kaže trener crno-belih. Prvo niko nije pričao o fudbalu. A sad niko ne priča o Skupštini. Tako je prirodnije, logičnije i… »
Nikolić pred Derbi: Ne igramo ni Božović, ni ja! Tabela izgleda grozno, gledamo je svaki dan na Teleoptiku…

Nikolić pred Derbi: Ne igramo ni Božović, ni ja! Tabela izgleda grozno, gledamo je svaki dan na Teleoptiku…

Hot sport 16.09.2016
U klubu sportista na stadionu Partizana održana je veoma posećena i zanimljiva crno-belih konferencija uoči sutrašnjeg 152. 'večitog' derbija. U redovima Partizana traže mir i satisfakciju. Čeka se pobeda u derbiju, pobeda koja bi ispunila sve… »
Nikolić: Pogled na tabelu je grozan

Nikolić: Pogled na tabelu je grozan

Vesti online 16.09.2016
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić je rekao uoči 152. "večitog derbija" da crno-belima poseban motiv predstavlja stanje na tabeli i dodao da bi pobedom uneli dodatnu neizvesnost u trci za titulu. - Očekuje nas najlepša i najveća utakmica u… »
Nikolić pred derbi: Tabela je grozna, istaknuta nam je u Teleoptiku!

Nikolić pred derbi: Tabela je grozna, istaknuta nam je u Teleoptiku!

Sportal blic 16.09.2016
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je uoči 152. večitog derbija da je njegov tim dodatno motivisan zbog velike razlike na tabeli. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija "Očekuje nas najlepša i najveća utakmica u Srbiji, ma koliko neki hteli da… »
Božinova na Le Taleka!

Božinova na Le Taleka!

Mondo 16.09.2016
Ukoliko Le Talek bude na mestu štopera, Nikolić će ga napasti i tražiti od Božinova da iskoristi neiskustvo Francuza, tvrdi bivši fudbaler i trener Partizana. Vladimir Vermezović vodio je crno-bele kao igrač i trener u više večitih derbija… »

Vesti dana »