Povezane vesti

Nole: "Kao da sam prestao da uživam posle Pariza"

Nole: "Kao da sam prestao da uživam posle Pariza"

Sportske.net 20.09.2016
Mnogi komentarišu motivacioni faktor Novaka Đokovića nakon osvajanja jedinog gren slema koji mu je nedostajao. Novak Đoković je apsolutni vladar svetskog tenisa, uspeo je ove sezone da osvoji Rolan Garos, ali je nakon tog trofeja, jedinog gren slema… »
Đoković: Posle Rolan Garosa prestao sam da uživam

Đoković: Posle Rolan Garosa prestao sam da uživam

Sportski žurnal 20.09.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da se nada uspešnom kraju sezone i priznao da je posle osvajanja Rolan Garosa i kompletiranja gren slema, na neki način, prestao da uživa na terenu. - Posle Pariza kao da sam prestao da uživam, nisam… »
Novak pošteno preplašio Srbe: Ovo niko ne želi da čuje

Novak pošteno preplašio Srbe: Ovo niko ne želi da čuje

Hot sport 20.09.2016
Dva osvojena gren slema, četiri turnira Masters serije... I ne čudi što je kod Novaka Đokovića došlo do zasićenja. – Iskreno, radujem se ponovnom pronalasku svežine i mirnog uma, uživanja tokom mečeva, samog boravka na teniskom terenu, rekao… »
Nole iskren: Izgubio sam radost posle Rolan Garosa

Nole iskren: Izgubio sam radost posle Rolan Garosa

Mondo 20.09.2016
Najbolji teniser sveta priznao da su iza njega tri teška meseca, ali da očekuje da će opet igrati na najvišem nivou u finišu sezone. Foto: AP/Vadim Ghirda Novak Đoković fantastično je započeo 2016. godinu. Najpre je osvojio turnir u Dohi, potom… »
Novak surovo iskren: Ne uživam u tenisu posle Rolan Garosa

Novak surovo iskren: Ne uživam u tenisu posle Rolan Garosa

Vesti online 20.09.2016
Posle Rolan Garosa, Novak Đoković je stao. Nije to isti onaj teniser koji je dominirao u prvoj polovini 2016. godine. Na US openu, naš as je stigao do finala, ali govor tela na meču sa Stenom Vavrinkom nije bio dobar. Nešto se dogodilo, a najbolji… »
Đoković iskren: Posle Rolan Garosa sam prestao da uživam u tenisu

Đoković iskren: Posle Rolan Garosa sam prestao da uživam u tenisu

Večernje novosti 20.09.2016
Imao sam Olimpijske igre i nekoliko povreda – finale na US openu bio je sjajan rezultat s obzirom na okolnosti i na to da je iza mene vrlo turbulentan period, kaže Novak Đoković. Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da posle osvajanja… »

Vesti dana »