Povezane vesti

Čavić: Albanci su mi pretili zbog majice sa natpisom “Kosovo je Srbija”

Čavić: Albanci su mi pretili zbog majice sa natpisom “Kosovo je Srbija”

Vesti online 21.09.2016
Bivši olimpijski vicešampion Milorad Čavić otkrio je šta se sve dešavalo posle čuvenog slučaja u Ajndhovenu kada je 2008. godine postao evropski šampion. Naime, tada je naš reprezentativac na pobedničko postolje izašao sa majicom na kojoj je… »
Ispovest: Milorad Čavić za "Blic": Albanci su mi pretili zbog majice "Kosovo je Srbija"

Ispovest: Milorad Čavić za "Blic": Albanci su mi pretili zbog majice "Kosovo je Srbija"

Sportal blic 21.09.2016
Sa proslavljenim plivačem popili smo kafu pre neki dan, sedeći uz Dunav. Pričao nam je o utiscima posle Olimpijskih igara, legendarnom finalu protiv Felpsa u Pekingu i o tome kako se snalazi kao otac. Foto: Tanjug/AP Milorad Čavić Prošlo je nešto… »
Milorad Čavić otkrio kroz kakvu je torturu prošao zbog majice "Kosovo je Srbija"

Milorad Čavić otkrio kroz kakvu je torturu prošao zbog majice "Kosovo je Srbija"

24 Sata 21.09.2016
Milorad Čavić je nakon suspenzije sa Evropskog prvenstva 2008. godine zbog majice sa natpisom "Kosovo je Srbija" proživeo pravu torturu od strane albanskih navijača. Te godine je osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Ajndhovenu, ali je… »

Vesti dana »