Povezane vesti

Na nasilje ćemo odgovoriti izdvajanjem iz BiH

Na nasilje ćemo odgovoriti izdvajanjem iz BiH

Alo 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Banjaluka, na nasilje iz Sarajeva, odgovoriti izdvajanjem iz Bosne i Hercegovine. "Mi nemamo nameru nijednog trenutka ostati u zemlji u kojoj s druge strane dolazi nasilje", rekao je Dodik u… »
Dodik: Na nasilje ćemo odgovoriti izdvajanjem iz BiH

Dodik: Na nasilje ćemo odgovoriti izdvajanjem iz BiH

RTS 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da će Banjaluka, na nasilje iz Sarajeva, odgovoriti izdvajanjem iz Bosne i Hercegovine. "Mi nemamo nameru nijednog trenutka da ostanemo u zemlji u kojoj s druge strane dolazi nasilje", rekao je Dodik u… »
RS menja Zakon o praznicima, ali ne odustaje od referenduma

RS menja Zakon o praznicima, ali ne odustaje od referenduma

N1 Info 21.09.2016
Četiri dana uoči referenduma o Danu Republike Srpske, entitetski Parlament čeka da u proceduru uđu izmene Zakona o praznicima. Beograd istovremeno “spušta loptu” posle burnih reakcija na izjave generala Sefera Halilovića. Lideri država regiona… »
Dodik: Možemo vojno da se odbranimo, na nasilje ćemo odgovoriti otcepljenjem! (video)

Dodik: Možemo vojno da se odbranimo, na nasilje ćemo odgovoriti otcepljenjem! (video)

Večernje novosti 21.09.2016
Mi znamo da je stav Sefera Halilovića koji preti ratom stav svih u Sarajevu, ali, govorim hipotetički, ako se dese bilo kakvi pokreti te vrste mi smo istog trenutka izvan Bih, poručio je Milorad Dodik. Mi znamo da je stav Sefera Halilovića koji preti… »
DODIK IZ MOSKVE ZAPRIJETIO OTCEPLJENJEM! Na nasilje iz Sarajeva odgovorićemo otcepljenjem Republike Srpske!

DODIK IZ MOSKVE ZAPRIJETIO OTCEPLJENJEM! Na nasilje iz Sarajeva odgovorićemo otcepljenjem Republike Srpske!

Sandžak haber 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da će zvanična Banjaluka na nasilje iz Sarajeva odgovoriti otcepljenjem od Bosne i Hercegovine. On je to za Sputnjik rekao uoči razgovora sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, a nakon reči ratnog… »
Dodik zapretio: Ako nas napadnu, otcepićemo se od BiH

Dodik zapretio: Ako nas napadnu, otcepićemo se od BiH

Vesti online 21.09.2016
"Mi znamo da je stav Sefera Halilovića koji preti ratom stav svih u Sarajevu, ali, govorim hipotetički, ako se dese bilo kakvi pokreti te vrste mi smo istog trenutka izvan Bosne i Herceogovine" poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. -… »
(Video) Milorad Dodik: Na nasilje ćemo odgovoriti otcepljenjem!

(Video) Milorad Dodik: Na nasilje ćemo odgovoriti otcepljenjem!

Kurir 21.09.2016
Mi znamo da je stav Sefera Halilovića koji preti ratom stav svih u Sarajevu, ali, govorim hipotetički, ako se dese bilo kakvi pokreti te vrste mi smo istog trenutka izvan Bosne i Herceogovine, poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. "Mi… »
Dodik poručuje: Ako se zarati, RS ni minute neće ostati u BiH

Dodik poručuje: Ako se zarati, RS ni minute neće ostati u BiH

Telegraf 21.09.2016
- Kada bi to učinili to bi samo ubrzalo naš put ka samostalnosti i bilo kakvi pokušaji te vrste bi nas definitivno izbacili iz BiH u kojoj mi ne bismo ostali ni minute - kazao je Dodik. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je u sredu da… »
Dodik tvrdi: Na bilo kakav oblik nasilja odgovorićemo otcepljenjem!

Dodik tvrdi: Na bilo kakav oblik nasilja odgovorićemo otcepljenjem!

Pravda 21.09.2016
Mi znamo da je stav Sefera Halilovića koji preti ratom stav svih u Sarajevu, ali, govorim hipotetički, ako se dese bilo kakvi pokreti te vrste mi smo istog trenutka izvan Bosne i Herceogovine, poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. - Mi… »
Dodik: Ni Putin neće promeniti odluku o referendumu!

Dodik: Ni Putin neće promeniti odluku o referendumu!

Vesti online 21.09.2016
Lider Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je pred put u Moskvu da ni ruski predsednik Vladimir Putin neće promeniti odluku o održavanju referenduma. - Ja tamo idem zbog ekonomskih pitanja, saradnje RS sa Rusijom, a ne zbog referenduma. Izložiću… »
Dodik: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu

Dodik: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu

RTS 21.09.2016
U Moskvu idem zbog ekonomskih pitanja, saradnje RS sa Rusijom, a ne zbog referenduma, poručio je predsednik Republike Srpske. Predsednik RS Milorad Dodik, koji će se sutra u Moskvi sastati sa Vladimirom Putinom, izjavio je da ni predsednik Ruske… »
Dodik: Ni Putin neće prmeniti odluku o referendumu!

Dodik: Ni Putin neće prmeniti odluku o referendumu!

Pravda 21.09.2016
Lider Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je pred put u Moskvu da ni ruski predsednik Vladimir Putin neće promeniti odluku o održavanju referenduma. "Ja tamo idem zbog ekonomskih pitanja, saradnje RS sa Rusijom, a ne zbog referenduma. Izložiću… »
"Novi rat u Bosni? Gluposti!"

"Novi rat u Bosni? Gluposti!"

Mondo 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da Srpska ne preduzima nikakve akcije nasilja, niti se priprema za rat, ali i da niko ne treba da sumnja u to da je spremna da odbrani svoju teritoriju. Ko je gledao naslovne strane današnjih izdanja… »
DODIK odlučan: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu

DODIK odlučan: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu

Telegraf 21.09.2016
Ja tamo idem zbog ekonomskih pitanja, saradnje RS sa Rusijom a ne zbog referenduma. Ja ću izložiti situaciju kao i Putin što će, saslušaćemo jedan drugog ali referendum se neće odlagati. Začudili bi se koliko je on zapravo i i upoznat sa… »
Dodik: Ni Putin me neće pokolebati

Dodik: Ni Putin me neće pokolebati

Alo 21.09.2016
Predsednik RS tvrdi da u Rusiju putuje zbog ekonomskih tema i dodaje da će referendum sigurno biti održan. Predsednik RS Milorad Dodik, koji će se sutra sastati u Moskvi sa Vladimirom Putinom izjavio je da ni predsednik Ruske Federacije neće promeniti… »
Dodik: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu

Dodik: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu

Kurir 21.09.2016
Predsednik RS Milorad Dodik, koji će se sutra sastati u Moskvi sa Vladimirom Putinom izjavio je da ni predsednik Ruske Federacije neće promeniti odluku o održavanju referenduma u Danu Republike u RS. "Ja tamo idem zbog ekonomskih pitanja, saradnje RS… »
Dodik pred put u Moskvu poziva na smirivanje tenzija

Dodik pred put u Moskvu poziva na smirivanje tenzija

N1 Info 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik putuje u Moskvu, gde će se sutra sastati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Dodik je danas pozvao na smirivanje tenzija, posle izjave ratnog generala Armije BiH Sefera Halilovića da bi u BiH ponovo moglo… »
Dodik: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu Tanjug

Dodik: Ni Putin ne može da promeni odluku o referendumu Tanjug

Studio B 21.09.2016
Predsednik RS Milorad Dodik, koji će se sutra sastati u Moskvi sa Vladimirom Putinom izjavio da ni predsednik Ruske Federacije neće promeniti odluku o održavanju referenduma u Danu Republike u RS. „Ja tamo idem zbog ekonomskih pitanja, saradnje RS sa… »
Dodik reagovao na huškačke izjave Halilovića: Treba smiriti tenzije, iako iza njega stoji politika

Dodik reagovao na huškačke izjave Halilovića: Treba smiriti tenzije, iako iza njega stoji politika

Kurir 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, reagujući na jučerašnju izjavu Sefera Halilovića, pozvao je na smirivanje tenzija. "Što se tiče Sefera Halilovića i njegovih izjava ništa tu nije čudno. Očigledno je da postoji politika koja stoji iza… »
Dodik danas putuje u Moskvu: Očekuje ga sastanak sa Putinom oko saradnje

Dodik danas putuje u Moskvu: Očekuje ga sastanak sa Putinom oko saradnje

Kurir 21.09.2016
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik putuje danas u Moskvu, gde bi sutra trebalo da se sastane sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom. Kako javlja RTRS, Dodik je rekao da očekuje da će u razgovoru sa ruskim predsednikom biti… »
Dodik danas putuje u Moskvu, sutra sastanak sa Putinom

Dodik danas putuje u Moskvu, sutra sastanak sa Putinom

RTV 21.09.2016
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik putuje danas u Moskvu gde bi sutra trebalo da se sastane sa predsednikom Ruske Federacije Vladimirom Putinom, navodi RTRS. Dodik je rekao da očekuje da će u razgovoru sa ruskim predsednikom biti… »

Vesti dana »