Povezane vesti

ZARATILI! Zmaj od Šipova i Milorad Dodik posvadjali se na skupu u SNSD u Šipovu! Zmaj: Ovo je mojih pet minuta nemoj da mi se…

ZARATILI! Zmaj od Šipova i Milorad Dodik posvadjali se na skupu u SNSD u Šipovu! Zmaj: Ovo je mojih pet minuta nemoj da mi se…

Sandžak haber 21.09.2016
Na stranačkom mitingu SNSD-a u Šipovu, za vrijeme govora Milorada Dodika, iz publike je dobacivao Ilija Grahovac, poznatiji kao Zmaj od Šipova, jedan od stalnih učesnika realityja “Parovi”. Zmaj je, očito, nezadovoljan politikom Milorada Dodika… »
Svađa Zmaja od Šipova i Dodika (VIDEO)

Svađa Zmaja od Šipova i Dodika (VIDEO)

Alo 21.09.2016
Na predizbornom skupu SNSD-a dogodio se incident kada je Zmaj od Šipova počeo da dobacuje Mioradu Dodiku dok je držao govor. Na stranačkom mitingu SNSD-a u Šipovu, za vreme govora Milorada Dodika, iz publike je dobacivao Ilija Grahovac, poznatiji kao… »
(Video) Bože ludaka! Bahati Zmaj od Šipova dobacivao Dodiku! Evo šta mu je predsednik odgovorio

(Video) Bože ludaka! Bahati Zmaj od Šipova dobacivao Dodiku! Evo šta mu je predsednik odgovorio

Kurir 21.09.2016
Ilija Grahovac poznatiji kao Zmaj od Šipova, probao je opet da skrene na sebe pažnju i to sa prvog čoveka Republike Srpske Milorada Dodika. Međutim, Dodik je uspeo da ućutka stočara iz Šipova. Naime, tokom mitinga u Šipovu Zmaj je više puta… »
Obračun u Šipovu: Milorad Dodik i Zmaj se posvađali usred predizbornog mitinga! (VIDEO)

Obračun u Šipovu: Milorad Dodik i Zmaj se posvađali usred predizbornog mitinga! (VIDEO)

Telegraf 21.09.2016
Iako je Zmaj u nekoliko navrata pokušao da prigovori Dodiku, predsednik Republike Srpske mu je brzo zapušio usta. Na predizbornom mitingu SNSD-a u Šipovu, tokom govora Milorada Dodika, u raspravu sa njim se upustio Zmaj od Šipova ali je brzo zažalio… »

Vesti dana »