Povezane vesti
Spasena 19-godišnja devojka nakon moždanog udara
Radio 021 21.09.2016
Devetnaestogodišnja devojka primljena je juče u Specijalnu bolnicu za cerebrovaskularne bolesti "Sveti Sava" u Beogradu zbog teškog moždanog udara. "Pacijentkinja je primljena u poslednjem trenutku, odnosno po isteku šestog sata od nastanka moždanog… »
Bolnica Sveti Sava ovo ne pamti: Devojka (19) doživela moždani udar
Telegraf 21.09.2016
To je najmlađi pacijent koji je od ovako teške bolesti lečen u toj ustanovi. Pacijentkinja (19) godina primljena je u Specijalnu bolnicu za cerebrovaskularne bolesti “Sveti Sava” zbog teškog moždanog udara, ali su lekari uspeli da je spasu. OVO SU… »
Šlog ne bira: Najmlađi pacijent ima 19 godina
Mondo 21.09.2016
U Specijalnu bolnicu za cerebrovaskularne bolesti "Sveti Sava" primljena je 19. godišnja pacijentkinja zbog teškog moždanog udara. To je najmlađi pacijent koji je od ovako teške bolesti lečen u toj ustanovi. Foto: Guliver/Getty/Thinkstock "Pacijentkinja… »
Vesti dana »

Nesreća na čuvenoj žičari u Lisabonu: Najmanje 15 ljudi poginulo
BBC News pre 6 minutajoš 42 povezane

Vučić sa Sijem: "Srbija i Kina čelični prijatelji, poziv kineskim kompanijama za ulaganja"
Euronews pre 1 satjoš 25 povezanih

Đoković poklonio polufinale US Opena ćerki za rođendan: 'Pratila me sreća'
BBC News pre 21 minutajoš 21 povezana