Povezane vesti

Oglasio se Teo - Evo objašnjenja!

Oglasio se Teo - Evo objašnjenja!

Sportske.net 23.09.2016
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić oglasio se povodom "ekskluzive" vezane za navodni "dozvoljeni doping". Plejmejker CSKA objasnio o čemu se radi. Srpski košarkaš Miloš Teodosić ekspresno je demantovao navode o korišnjenju… »
Teodosić za Telegraf: Doping nije potreban za moje asistencije. Takav sam rođen (foto)

Teodosić za Telegraf: Doping nije potreban za moje asistencije. Takav sam rođen (foto)

Telegraf 23.09.2016
Kapiten košarkaša Srbije se oglasio povodom saznanja ruske novinske agencije. Kao grom iz vedra neba pojavila se informacija da je srpski košarkaš Miloš Teodosić koristio nedozvoljena sredstva. Podsetimo, ruska agencija TAS se pozvala informacije… »
Antidoping agencija: Ni ‘d’ od dopinga kada je reč o Teu!

Antidoping agencija: Ni ‘d’ od dopinga kada je reč o Teu!

Hot sport 23.09.2016
Povodom informacije da su ruski hakeri objavili da je Miloš Teodosić uz odobrenje WADA koristio nedozvoljene supstance oglasila se i srpska Antidoping agencija. Ona je oštro demantovala da je bilo koji od srpskih olimpijaca na Igrama u Riju bio… »
I Teodosić na listi sportista koju su objavili ruski hakeri

I Teodosić na listi sportista koju su objavili ruski hakeri

Radio 021 23.09.2016
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić nalazi se na novoj listi sportista koji su koristili nedozvoljena sredstva, koju je otkrila ruska hakerska grupa. Grupa pod nazivom "Fancy Bears" objavila je još jednu listu, na kojoj se nalazi… »
Antidoping agencija o Teu: Ni "d" od dopinga!

Antidoping agencija o Teu: Ni "d" od dopinga!

Mondo 23.09.2016
Nadležna domaća institucija objasnila slučaj Miloša Teodosića i Silvije Popović, kao i prirodu leka koji su koristili uz neophodne dozvole. Objava nove serije poverljivih podataka Svetske anti-doping agencije i dovođenje Miloša Teodosića u vezu… »
Hakeri: Teodosić koristio zabranjena sredstva

Hakeri: Teodosić koristio zabranjena sredstva

Al Jazeera 23.09.2016
Osim kapitena reprezentacije Srbije, na listi su i odbojkašica iz ove zemlje Silvija Popović te švicarski biciklista Fabian Cancellara. Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije i igrač Moskovskog CSKA Miloš Teodosić koristio je zabranjena sredstva… »
Odgovor tea na napad ruskih hakera: Meni za asistencije doping ne treba, takav sam rođen

Odgovor tea na napad ruskih hakera: Meni za asistencije doping ne treba, takav sam rođen

Hot sport 23.09.2016
Posle nekoliko bombastičnih imena na doping klisti ruskih hakera se našao i kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić. Grupa pod nazivom “Fancy Bears” objavila je još jednu listu, na kojoj se nalazi 41 sportista iz 13 zemalja. Na… »
Lekar potvrdio: "Teo imao dozvolu za korišćenje deksametazona"

Lekar potvrdio: "Teo imao dozvolu za korišćenje deksametazona"

Sportske.net 23.09.2016
Doktor košarkaške reprezentacije Srbije Dragan Radovanović objasnio je da je Miloš Teodosić imao dozvolu FIBA za korišćenje leka deksametazon kako bi prevazišao povredu vrata. Hakerska grupa "Elegantni medvedi" objavila je u petak novi spisak… »
Teo: Doping mi ne treba, takav sam rođen!

Teo: Doping mi ne treba, takav sam rođen!

Mondo 23.09.2016
Kapiten srpske reprezentacije odgovorio na otkrivanje poverljivih dokumenata Svetske anti-doping agencije o svom lečenju. "Udar" hakerske grupe i dovođenje njegovog imena u vezu sa dopingom nije previše uzbudilo Miloša Teodosića. Plejmejker CSKA i… »
Teodosić: Dobio sam dozvolu, za moje asistencije ne treba doping - takav sam rođen

Teodosić: Dobio sam dozvolu, za moje asistencije ne treba doping - takav sam rođen

Sportski žurnal 23.09.2016
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić izjavio je da nije uzbuđen zbog vesti da je koristio nedozvoljena sredstva, jer je imao potrebne dozvole. – U pitanju je Deksametazon, koji sam na preporuku lekara CSKA uzimao u januaru da bih… »

Vesti dana »