Povezane vesti

Ranijeri ljut: Zašto ovako?

Ranijeri ljut: Zašto ovako?

Hot sport 24.09.2016
Nakon što je Lester sa ubedljivih 4:1 poražen na svom terenu od Mančester Junajteda, Klaudio Ranijeri je najavio da će razgovarati sa svojim igračima. Ranijeri je prvo istakao da postoji nešto pozitivno: – Ovo je dobra lekcija jer moramo da… »
Premijer liga: Arsenal ubedljiv protiv Čelsija, Junajted protiv Lestera, Liverpul protiv Hala

Premijer liga: Arsenal ubedljiv protiv Čelsija, Junajted protiv Lestera, Liverpul protiv Hala

Večernje novosti 24.09.2016
Golove za Mančester postigli su Smoling u 22, Mata u 37, Rašford u 40. i Pogba u 42. minutu. Strelac jedinog gola za goste bio je Demaraj Grej u 59. minutu. FudbaleriArsenala su u furioznom stilu odigrali veliki gradski derbi protiv Čelsija… »
Matić i Bane prvi na udaru, Arsenal ih razbija!

Matić i Bane prvi na udaru, Arsenal ih razbija!

Sportske.net 24.09.2016
Navijači Čelsija nikako nisu zadovoljni igrom svojih pulena u prvom poluvremenu, dok Arsenal igra fantastično. Matić i Ivanović su se i danas našli na raspolaganju Antoniju Konteu za utakmicu protiv Arsenala, ali nisu bili baš najbolji u prvom… »
Murinjo: Znao sam da ćete me pitati o Runiju, a ja vam kažem pitajte za Rašforda i Lingarda

Murinjo: Znao sam da ćete me pitati o Runiju, a ja vam kažem pitajte za Rašforda i Lingarda

Mozzart sport 24.09.2016
"U normalnim okolnostima, sa normalnim novinarima i u normalnoj fudbalskoj zemlji, dao bih normalan odgovor da imam 23 kvalitetna igrača i mnogo utakmica u sezoni", kaže Portugalac. Žoze Murinjo prvi put u Premijer ligi u startnu postavu nije uvrstio… »
Lester - Povratak u realnost?

Lester - Povratak u realnost?

Sportske.net 24.09.2016
Posle sezone iz snova, aktuelni šampion Premijer lige doživljava bolne udarce u novoj sezoni. Najnoviji su pretrpeli danas na Old Trafordu protiv Mančester Junajteda, gde su već u prvom poluvremenu morali čak četiri puta da vade loptu iz mreže… »
Murinjov odgovor "Ajnštajnima" - Demoliranje prvaka Engleske

Murinjov odgovor "Ajnštajnima" - Demoliranje prvaka Engleske

Sportske.net 24.09.2016
Mančester junajted je na premijeri šestog kola Premijer lige savladao aktuelnog šampiona, ekipu Lestera. Žoze Murinjo je odlučio da u startnu postavu na uvrsti Vejna Runija, nakon slabih partija kapitena Junajteda i engleske reprezentacije. Runi je… »
Rapsodija na: “trafordu” Da li je Runi bio problem? Junajted pregazio šampiona

Rapsodija na: “trafordu” Da li je Runi bio problem? Junajted pregazio šampiona

Sportal blic 24.09.2016
Tri vezana poraza, a onda eksplozija Mančester junajteda! Kapiten Vejn Runi je ostao na klupi, a ekipa Žozea Murinja je u šestom kolu Premijer lige bukvalno pregazila Lester - 4:1. Foto: Reuters Od šampiona Engleske nije ostalo ništa. Junajted je… »
Runi na klupi, Šo na tribinama! (SASTAVI)

Runi na klupi, Šo na tribinama! (SASTAVI)

Sportske.net 24.09.2016
Uskoro počinje duel između Mančester junajteda i Lestera, za ove postave su se oba trenera odlučila na startu susreta. Na premijeri šestog kola Premijer lige sastaju se Mančester junajteda i Lester Siti, a utakmica će od 13 časova i 30 minuta biti… »

Vesti dana »