Povezane vesti

Legija: Od Markovića sam saznao ko je ubio Slavka Ćuruviju

Legija: Od Markovića sam saznao ko je ubio Slavka Ćuruviju

Večernje novosti 26.09.2016
Svedočenje Milorada Ulemeka o ubistvu vlasnika "Dnevnog telegrafa". Na početku naveo da nema neposredne dokaze protiv optuženih. MILORAD Ulemek Legija, bivši komandant rasformirane Jedinice za specijalne operacije, svedočio je u ponedeljak u… »
Legija: Prete mi zbog svedočenja o ubistvu Ćuruvije

Legija: Prete mi zbog svedočenja o ubistvu Ćuruvije

Slobodna Evropa 26.09.2016
Milorad Ulemek Legija, nekadašnji komandant Jedinice za specijalne operacije Državne bezbednosti Srbije, izjavio je pred Specijalnim sudom da doživljava pretnje zbog svedočenja na suđenju za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije. Ulemek, koji je ključni… »
Legija: Pretili mi da ne pričam o Ćuruviji

Legija: Pretili mi da ne pričam o Ćuruviji

Mondo 26.09.2016
Nekadašnji komadant Jedinice za specijalne operacije Milorad Ulemek Legija rekao je danas u Specijalnom sudu u Beogradu da nema neposredna saznanja o ubistvu novinara Slavka Ćuruvije. UIemek: Pretili sui mi. Foto: youtube/printscreen Ulemek je rekao da… »
Legija: Prete mi zbog svedočenja o ubistvu Ćuruvije

Legija: Prete mi zbog svedočenja o ubistvu Ćuruvije

Politika 26.09.2016
Milorad Ulemek odbio da ponovi iskaz iz istrage, kada je dao ključne informacije na osnovu kojih je podignuta optužnica. Milorad Ulemek Legija, bivši komandant Jedinice za specijalne operacije i najčuvaniji srpski zatvorenik izjavio je kao ključni… »
Jake mere bezbednosti: Legija: Rade Marković mi je rekao ko je ubio Ćuruviju, preteli su mi da odustanem od svedočenja

Jake mere bezbednosti: Legija: Rade Marković mi je rekao ko je ubio Ćuruviju, preteli su mi da odustanem od svedočenja

Blic 26.09.2016
Milorad Ulemek Legija počeo je oko 15 časova da daje iskaz na suđenje nekadašnjim pripadnicima Državne bezbednosti (DB) optuženim za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 1999. On je na početku iskaza pred Sudskim većem Specijalnog suda rekao da nema… »
Legija otkrio sve o ubistvu Ćuruvije Rade Marković mi je rekao da su ovi Radonjini ubili!

Legija otkrio sve o ubistvu Ćuruvije Rade Marković mi je rekao da su ovi Radonjini ubili!

Kurir 26.09.2016
BEOGRAD - Milorad Ulemek Legija, ključni svedok u postupku protiv optuženih za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije izašao je pred govornicu Specijalnog suda u pratnji četiri zatvorska stražara, u sivom zatvorskom odelu. - Dobar dan - rekao je Legija i… »
Obradović o istrazi ubistava novinara u Srbiji

Obradović o istrazi ubistava novinara u Srbiji

Al Jazeera 26.09.2016
Na suđenju nekadašnjim pripadnicima Državne bezbjednosti optuženim za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 1999. godine, svjedoči Milorad Ulemek Legija, nekadašnji komandant Jedinice za specijalne operacije, koja je djelovala pod komandom DB-a. Gost Al… »
Legija: Nemam dokaze o ubistvu Ćuruvije, nego samo posredna saznanja

Legija: Nemam dokaze o ubistvu Ćuruvije, nego samo posredna saznanja

Nova ekonomija 26.09.2016
U Specijalnom sudu u Beogradu suđenje za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije nastavljeno je danas svedočenjem bivšeg komandanta Jedinice za specijalne operacije Milorada Ulemeka Legije. Ćuruvija je ubijen 11. aprila 1999, a za njegovo ubistvo… »
Legija svedoči na suđenju za ubistvo Ćuruvije

Legija svedoči na suđenju za ubistvo Ćuruvije

Novi magazin 26.09.2016
U Specijalnom sudu u Beogradu suđenje za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije nastavljeno je danas svedočenjem bivšeg komandanta Jedinice za specijalne operacije Milorada Ulemeka Legije. Ćuruvija je ubijen 11. aprila 1999, a za njegovo ubistvo… »
Legija ćutao o naredbi da ubije Ćuruviju

Legija ćutao o naredbi da ubije Ćuruviju

Danas 26.09.2016
Pretili su mi. I meni i mojoj porodici, ali nisam uplašen. Srediću ja to - rekao je danas u Specijalnom sudu bivši komandant Jedinice za specijalne operacije (JSO) Milorad Ulemek Legija. Prethodno je dao znatno blažu verziju događaja o okolnostima… »
B92: Legiju do suda pratio helikopter

B92: Legiju do suda pratio helikopter

Danas 26.09.2016
Ustanička ulica u Beogradu je bila blokirana, a helikopteri su nadletali prestonicu zbog transporta Milorada Ulemeka Legije, javljaju reporteri televizije B92. On će na suđenju za ubistvo Slavka Ćuruvije svedočiti kao “ključni svedok“, a nešto… »
(Kurir tv) helikopteri nadleću kolonu, blokirana ustanička: Legija na suđenju za ubistvo Ćuruvije

(Kurir tv) helikopteri nadleću kolonu, blokirana ustanička: Legija na suđenju za ubistvo Ćuruvije

Kurir 26.09.2016
BEOGRAD - Na suđenju nekadašnjim pripadnicima Državne bezbednosti (DB) optuženim za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 1999. godine stigao je ključni svedok Milorad Ulemek Legija, nekadašnji komadant Jedinice za specijalne operacije koja je delovala… »
Ulemek danas o ubistvu Ćuruvije

Ulemek danas o ubistvu Ćuruvije

Danas 26.09.2016
U nastavku suđenja optuženima za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije, zakazanom za danas i sutra u Specijalnom sudu, trebalo bi da svedoči nekadašnji komandant Jedinice za specijalne operacije Milorad Ulemek Legija. On je u istrazi ukazao na… »
Legija otkriva ubice Ćuruvije

Legija otkriva ubice Ćuruvije

Vesti online 26.09.2016
Posle gotovo dve godine kako je istražiteljima dao izjavu o ubistvu novinara Slavka Ćuruvije u Beogradu, Milorad Ulemek Legija, bivši komandant Jedinice za specijalne operacije, svedočiće danas u Specijalnom sudu o svojim saznanjima likvidacije na… »

Vesti dana »