Povezane vesti

Nije smak sveta, slede novi izazovi

Nije smak sveta, slede novi izazovi

Dnevnik 26.09.2016
Sa velikim nestrpljenjem iščekivan je derbi 10. kola Superlige Srbije u redovima fudbalera Vojvodine. Duel sa Crvenom zvezdom direktno je odlučivao ko će u nastavku prvenstva predvoditi elitni karavan, pa su Novosađani želeli da pokažu da su… »
Plavšić imao dodatni motiv protiv Vojvodine: Nisu me želeli u svojim redovima, pokazao sam im da su pogrešili

Plavšić imao dodatni motiv protiv Vojvodine: Nisu me želeli u svojim redovima, pokazao sam im da su pogrešili

Večernje novosti 26.09.2016
Šef od mene traži da igram jednostavno, sa što manje dodira. Takva igra mi je donela gol i asistenciju - poručuje Srđan. KONAČNO šampionska Crvena zvezda. Počistili su izabranici Miodraga Božovića Vojvodinu u drugom poluvremenu, slavili 4:1… »
Zvezdin ''plavi čuperak'' i na Instagramu proslavio ubedljiv trijumf nad ''Lalama''

Zvezdin ''plavi čuperak'' i na Instagramu proslavio ubedljiv trijumf nad ''Lalama''

Sportske.net 26.09.2016
Mičel Donald je, kao i većina fudbalera Crvene zvezde bio na meti kritika posle poraza u 152. večitom derbiju, ali na njegov i odgovor njegovih saigrača se nije dugo čekalo. A odgovorili su na najbolji način, na terenu - odličnom igrom, ubedljivom… »
Pogled sa vrha: Poletanović: Vošu neću nikad zaboraviti, ali sad sam u Zvezdi i dajem sve za nju

Pogled sa vrha: Poletanović: Vošu neću nikad zaboraviti, ali sad sam u Zvezdi i dajem sve za nju

Sportal blic 26.09.2016
Meč protiv Vojvodine je bio od velikog značaja za vezistu Crvene zvezde Marka Poletanovića, koji je prvi put igrao protiv bivšeg kluba. Pouzdani fudbaler nije krio zadovoljstvo zbog pobede od 4:1 i povratka na vrh tabele Superlige. Foto: M. Metlaš /… »
Plavšić: Što manje dodira, što više golova Voši

Plavšić: Što manje dodira, što više golova Voši

Mondo 26.09.2016
Ofanzivac Zvezde otkrio šta trener Božović traži od njega i još jednom objasnio koliko ga motivišu dueli protiv Novosađana. Pobedom nad Vojvodinom (4:1), Crvena zvezda ponovo je u nedelju izbila na prvo mesto tabele i došla do daha nakon poraza u… »
Posle gola vojvodini: Plavšić: Svojevremeno me nisu hteli, pokazao sam im da su pogrešili

Posle gola vojvodini: Plavšić: Svojevremeno me nisu hteli, pokazao sam im da su pogrešili

Sportal blic 26.09.2016
Povratku crveno-belih na prvo mesto na tabeli golom i asistencijom na utakmici protiv Vojvodine (4:1) doprineo je Srđan Plavšić. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Srđan Plavšić Mladi vezista ističe da je Zvezda odigrala jedan od najboljih mečeva… »
Zvezdin motor Džon Ruiz: Na poluvremenu smo rekli - moramo da pobedimo!

Zvezdin motor Džon Ruiz: Na poluvremenu smo rekli - moramo da pobedimo!

Mozzart sport 26.09.2016
"Pokazao sam šta mogu, i navijači ne mogu da očekuju manje u narednim utakmicama, naprotiv, mogu biti samo bolji", uveren je Kostarikanac. Zvezda je stpljivo čekala i konačno dočekala pravog Džona Ruiza. Vihorni Kostarikanac tutnjio je kroz odbranu… »
Zvezdi derbi protiv Vojvodine i prvo mesto

Zvezdi derbi protiv Vojvodine i prvo mesto

Press 26.09.2016
Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su lideri Superlige Srbije, pošto su u derbiju 10. kola savladali Vojvodinu sa 4:1 (1:1). foto: tanjug.rs Fudbaleri Crvene zvezde ponovo su lideri Superlige Srbije, pošto su u derbiju 10. kola savladali Vojvodinu sa 4:1… »
Uzdanica: Crveno-belih Donald: Želim da budem lider Zvezde!

Uzdanica: Crveno-belih Donald: Želim da budem lider Zvezde!

Sportal blic 26.09.2016
Holanđanin Mičel Donald je protiv Vojvodine (4:1) odigrao jedan od najboljih mečeva ove sezone. Svuda ga je bilo na sredini terena, a stigao je i da se upiše u strelce. Foto: Aleksandar Dimitrijević, tri / RAS Srbija Mičel Donald Postigao je drugi… »
Konačno proradio: Ruiz: Navijači, tek ćete videti šta mogu!

Konačno proradio: Ruiz: Navijači, tek ćete videti šta mogu!

Sportal blic 25.09.2016
Derbi 10. kola Superlige između Zvezde i Vojvodine (4:1) obeležio je Džon Ruiz. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Džon Ruiz Kostarikanac postigao gol i upisao je asistenciju kod drugog gola crveno-belih. - Drago mi je zbog gola, ali najvažnija mi… »
Iskreno: Lalatović: Pali smo u drugom delu, Zvezda bolja

Iskreno: Lalatović: Pali smo u drugom delu, Zvezda bolja

Sportal blic 25.09.2016
Trudila se Vojvodina ali nije uspela ozbiljnije da pripreti Crvenoj zvezdi. Šampion Srbije je u drugom poluvremenu lako rešio pitanje pobednika (4:1). Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nenad Laltaović Trener gostiju Nenad Lalatović bio je iskren… »

Vesti dana »