Povezane vesti

Albert Nađ saslušan u policiji zbog navoda o nasilju

Albert Nađ saslušan u policiji zbog navoda o nasilju

RTV 27.09.2016
BEOGRAD - Nekadašnji fudbaler Partizana i državni reprezentativac Albert Nađ saslušan je u policiji zbog optužbi za nasilje koje je iznela njegova bivša supruga. Kako prenose Večernje novosti u svom internet izdanju, Nađ se odazvao pozivu… »
Albert Nađ saslušan u policiji

Albert Nađ saslušan u policiji

Večernje novosti 27.09.2016
Bivši fudbaler Partizana, Albert Nađ, otišao je u policijsku stanicu, gde je saslušan, povodom optužbi izrečenih na njegov račun od strane bivše supruge Jelene. Bivši fudbaler Partizana, Albert Nađ, otišao je u policijsku stanicu, gde je… »
Albert Nađ nakon saslušanja: "Nemam ja od čega da se branim" (video)

Albert Nađ nakon saslušanja: "Nemam ja od čega da se branim" (video)

Blic 27.09.2016
Albert Nađ je danas u pratnji supruge Mirne bio na saslušanju u policiji nakon optužbi koje je njegova supruga Jelena Nađ iznela u medijima. - Nemam ja od čega da se branim. Državni organi rade svoj postupak. Do okončanja tog postupka ja nemam… »
Albert Nađ saslušan u policiji

Albert Nađ saslušan u policiji

Mondo 27.09.2016
Albert Nađ odazvao se pozivu policije, pošto je njegova bivša supruga Jelena izjavila da je trpela nasilje dok je bila u braku sa bivšim fudbalerom Partizana. Foto: MN Press Jelena Nađ je nedavno u jednoj emisiji izjavila da je dobijala batine pred… »
Jelena Nađ saslušana u policiji: Hteo je da me siluje varjačom, pred sinom

Jelena Nađ saslušana u policiji: Hteo je da me siluje varjačom, pred sinom

Blic 27.09.2016
Jelena (38), bivša supruga Alberta Nađa, juče je skoro tri sata saslušavana u policiji zbog optužbi koje je javno iznela da ju je bivši muž godinama tukao i da je od njega pobegla kada je pokušao da je ubije, navodi "Alo!" Ona je, nezvanično… »
Saslušana Jelena Nađ

Saslušana Jelena Nađ

Večernje novosti 26.09.2016
Bivša supruga nekadašnjeg fudbalera Partizana Alberta Nađa Jelena saslušana je u ponedeljak u policiji povodom navoda da je u braku trpela višegodišnje fizičko zlostavljanje. BIVŠA supruga nekadašnjeg fudbalera Partizana Alberta Nađa Jelena… »

Vesti dana »