Povezane vesti

Ješić demantuje Francuza: Neko pokušava da mi stopira transfer izmišljenom aferom, tražiću odštetu

Ješić demantuje Francuza: Neko pokušava da mi stopira transfer izmišljenom aferom, tražiću odštetu

Večernje novosti 29.09.2016
Svima koji me poznaju jasno je da sam u karijeri imao mnogo problema upravo zbog toga što se nisam bavio takvim stvarima i javno sam govorio o tome – rekao je srpski strateg. Izjava francuskog fudbalera Fabijena Budarena da mu je 2008. godine srpski… »
Ješić o optužbama: Tražiću odštetu od Francuza

Ješić o optužbama: Tražiću odštetu od Francuza

Mondo 29.09.2016
Srpski trener odgovorio na navode svog nekadašnjeg igrača da mu je tražio novac za mesto u timu. Foto: MN Press Francuski fudbaler Fabijen Budaren izneo je ove nedelje žestoke optužbe na račun srpskog trenera Miodraga Ješića, poručivši da mu je… »
Miodrag Ješić: Budaren, lažeš!

Miodrag Ješić: Budaren, lažeš!

Hot sport 29.09.2016
Nekadašnji trener Partizana Miodrag Ješić suočava se sa teškom optužbom da je igračima uzimao pare kako bi igrali u startnih 11 u vreme kada je 2008. godine vodio Levski iz Sofije. Optužio ga je francuski fudbaler Fabijen Budaren koji je za… »
Miodrag Ješić: Laž je da sam tražio novac igraču, laž je da me je udario!

Miodrag Ješić: Laž je da sam tražio novac igraču, laž je da me je udario!

Mozzart sport 29.09.2016
Srpski trener kategorički demantuje Francuza Fabijena Budarena. Samo još jedan igrač nezadovoljan zbog toga što je igrao. Tako Miodrag Ješić tumači izjave Francuza Fabijena Budarena, koji je za francuski Footbal365 istakao da mu je srpski trener… »
Teške optužbe Francuza: Ješić tražio novac od igrača, pa dobio batine!

Teške optužbe Francuza: Ješić tražio novac od igrača, pa dobio batine!

Sportal blic 28.09.2016
Francuski fudbaler Fabijen Budaren nema lepo mišljenje o Miodragu Ješiću, koji ga je trenirao u bugarskom Liteksu. Foto: Radio Sarajevo / youtube Štaviše, defanzivni vezista je otkrio skandalozne detalje saradnje za "football365.fr". "Kada smo bili… »

Vesti dana »