Povezane vesti
Rediteljski debi za Vudija Harelsona
Press 29.09.2016
Ostvarenjem “Lost In London” Vudi Harelson će se, nakon više od 30 godina glumačke karijere, pridružiti onim glumcima koji su se okušali i u rediteljskoj profesiji. Foto:B92.net Iako su novinari pokušali da saznaju o čemu će se konkretno raditi u tom… »
Rediteljski prvenac Vudija Harelsona
Radio 021 29.09.2016
Ostvarenjem "Lost In London" Vudi Harelson će se, nakon više od 30 godina glumačke karijere, pridružiti onim glumcima koji su se okušali i u rediteljskoj profesiji. Iako su novinari pokušali da saznaju o čemu će se konkretno raditi u tom novom projektu… »
Vesti dana »

uživo Burna noć u Srbiji: Zapaljene prostorije SNS i demolirana Skupština u Valjevu, neredi u Beogradu, 56 privedenih
NIN pre 33 minutajoš 53 povezane

Rute, Fon der Lajen sutra sa Trampom i Zelenskim u Vašingtonu
Nedeljnik pre 8 minutajoš 109 povezanih

Rhmz izdao hitno upozorenje za Beograd! Smrklo se nebo, stižu pljuskovi sa grmljavinom: Krenuće od ovih delova grada (foto)
Blic pre 33 minutajoš 15 povezanih