Povezane vesti

Ponosni tata je sve držao pod kontrolom: Relja odveo Nikoliju i Reu kući (FOTO)

Ponosni tata je sve držao pod kontrolom: Relja odveo Nikoliju i Reu kući (FOTO)

Story 29.09.2016
Relja je danas iz porodilšti izveo svoju izabranicu i naslednicu. Ponosni tata je na sve mislio, pa nove avanture mogu da počnu... Nikolija Jovanović koja se porodila 26. septembra, danas je napustila porodilište. Tata Relja Popović je svoje princeze… »
Rea izašla iz porodilišta: Evo kako Nikolija izgleda nakon porođaja

Rea izašla iz porodilišta: Evo kako Nikolija izgleda nakon porođaja

Blic 29.09.2016
Nikolija Jovanović danas je napustila porodilište u pratnji Relje Popovića. Relja je po mezimicu došao danas oko 11 časova u pratnji prijatelja i za svoju izabranicu doneo poklone. Par je sa ćerkom Reom vrlo brzo napustio porodilište. Roditelji su… »
(Kurir tv) Nikolija otkrila detalje porođaja: Relja sam došao u porodilište, a evo zašto Vesna nije

(Kurir tv) Nikolija otkrila detalje porođaja: Relja sam došao u porodilište, a evo zašto Vesna nije

Kurir 29.09.2016
Nikola Jovanović se porodila 26. septembra i na svet donela ćerkicu Reu. Pevačica je danas oko 10 časova napustila porodilište, a po nju je došao verenik, reper Relja Popović. Raspoloženi novopečeni roditelji napustili su Narodni front sa osmehom… »
(Foto) Nikolija izašla iz porodilišta: Relja odveo svoje princeze kući

(Foto) Nikolija izašla iz porodilišta: Relja odveo svoje princeze kući

Kurir 29.09.2016
Nikolija Jovanović koja se porodila 26. septembra, danas je napustila porodilište. Tata Relja Popović je svoje princeze odveo kući, a došao je sam, bez Nikolijine mame Vesne Zmijanac. Relja je bez ratnje došao u Narodni front kako bi mezimicu Reu… »

Vesti dana »