Povezane vesti

VIDEO: Hamilton se zapalio, gubi trku za titulu?

VIDEO: Hamilton se zapalio, gubi trku za titulu?

Vesti online 02.10.2016
Šampion Formule 1 Luis Hamilton nije završio trku za VN Malezije na čuvenoj stazi "Sepang". Britancu se bolid zapalio posle 15 krugova, tako da je klupski kolega iz Mercedesa Niko Rozberg odmakao u generalnom plasmanu "najbržeg cirkusa". Nemac sada… »
Hamilton: Nema odustajanja!

Hamilton: Nema odustajanja!

Hot sport 02.10.2016
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je danas da ima puno poverenje u svoj tim i da neće odustati od borbe za šampionsku titulu, posle peha u trci Formule 1 za Veliku nagradu Malezije. Aktuelni svetski šampion Hamilton odustao je u 41. krugu današnje… »
F1: Ricciardo najbrži u Maleziji

F1: Ricciardo najbrži u Maleziji

Al Jazeera 02.10.2016
Australac u Red Bullu došao do četvrte pobjede u karijeri ispred klupskog kolege Verstappena i Mercedesovog Rosberga. Vozač Red Bulla Daniel Ricciardo iz Australije pobjednik je utrke Svjetskog prvenstva u Formuli 1 za Veliku nagradu Malezije koja je… »
Hamilton pita Mercedes: Zašto je samo moj motor eksplodirao?

Hamilton pita Mercedes: Zašto je samo moj motor eksplodirao?

Radio 021 02.10.2016
Aktuelni svetski šampion Formule 1 Luiz Hamilton zatražio je odgovore od ekipe Mercedes zbog čestih kvarova na motorima u njegovim bolidima, pošto je u današnjoj trci za Veliku nagradu Malezije morao da odustane u 41. krugu. "Moram da nastavim… »
Hamilton: Imam puno poverenje u svoju ekipu

Hamilton: Imam puno poverenje u svoju ekipu

Beta 02.10.2016
Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je danas da ima puno poverenje u svoj tim i da neće odustati od borbe za šampionsku titulu, posle peha u trci Formule 1 za Veliku nagradu Malezije. Aktuelni svetski šampion Hamilton odustao je u 41. krugu današnje… »
Rikardo pobedu posvetio Bjankiju: Gubitak Žila mi je promenio život

Rikardo pobedu posvetio Bjankiju: Gubitak Žila mi je promenio život

Večernje novosti 02.10.2016
Čekao sam pobedu, čekao sam da je posvetim njemu. Prošle su dve duge godine od moje poslednje pobede i mnoge stvari su se od tada dogodile, a trenutak koji mi je promenio život je gubitak Žila. Vozač Red Bula Danijel Rikardo rekao je da je… »
Hamilton ljut na svoje

Hamilton ljut na svoje

Mondo 02.10.2016
Aktuelni svetski šampion Formule 1 zatražio je odgovore od ekipe Mercedes zbog čestih kvarova na motorima u njegovim bolidima. Foto: AP Photo/Olivier Matthys Luis Hamilton ostao je bez bodova na trci u Maleziji. On je morao da odustane u 41. krugu… »
Rikardova Malezija – Hamiltonova malerčina

Rikardova Malezija – Hamiltonova malerčina

Mozzart sport 02.10.2016
Oba vozača Red Bula popela su se na malezijski podijum, Niko Rozberg je posle brojnih peripetija, i Hamiltonovog odustajanja zbog zapaljenog motora stigao treći. Vozač Red Bula, Danijel Rikardo stigao je do najvišeg podijuma VN Malezije. Njegov triumf… »
Vn Malezije: Pobeda Rikarda, fijasko Hamiltona (video)

Vn Malezije: Pobeda Rikarda, fijasko Hamiltona (video)

Hot sport 02.10.2016
Vozač Red Bula Danijel Rikardo pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Malezije. Rikardo je ostvario četvrtu pobedu u karijeri, a prvu u sezoni. On je trku na stazi Sepang završio za sat, 37 minuta, 12 sekundi. Drugi je bio Maks Verstapen… »
Rikardo trijumfovao u Maleziji

Rikardo trijumfovao u Maleziji

Sportski žurnal 02.10.2016
Vozač Red Bula Danijel Rikardo pobednik je trke za Veliku nagradu Malezija koja je danas vožena na stazi Sepang u šampionatu Formule 1. Australijanac je do četvrte pobede u karijeri, a prve posle dve godine, ispred timskog kolege Maksa Ferštapena i… »
Vn malezije: Kiks vodećih i trijumf Red Bula

Vn malezije: Kiks vodećih i trijumf Red Bula

Mondo 02.10.2016
Na Sepangu aktuelni šampion Luis Hamilton nije završio trku iako je imao pol-poziciju, Danijel Rikardo do prve pobede u sezoni. Ćeraće se još Niko Rozberg i Luis Hamilton! Iako su startovali sa prva dva mesta na trci u Maleziji, završili su loše… »
Hamilton odustao: Vatra zaustavila aktuelnog šampiona

Hamilton odustao: Vatra zaustavila aktuelnog šampiona

Mozzart sport 02.10.2016
U 41. krugu trke VN Malezije Luis Hamilton ostaje bez zapaljenog motora i odustaje. Katastrofa, razočaranje i neverica za još uvek aktuelnog svetskog šampiona Luisa Hamiltona. Motor Mercedesovog „w07 hibrida“ planuo je u 41. krugu trke za VN… »

Vesti dana »