Povezane vesti

Ako ste propustili Zvezdinu rafalnu paljbu - Svih 14 trojki na jednom mestu!

Ako ste propustili Zvezdinu rafalnu paljbu - Svih 14 trojki na jednom mestu!

Sportske.net 04.10.2016
Ukoliko niste imali prilike da pogledate derbi susret 2. kola ABA lige između Crvene zvezde mts i Cedevite, predlažemo vam da pogledate video u prilogu koji će vam otkriti kako je zagrebački sastav pretrpeo katastrofu. Aktuelni šampion Srbije i ABA… »
Koliko evropskih klubova bi moglo u NBA ligu? Pet ili šest…

Koliko evropskih klubova bi moglo u NBA ligu? Pet ili šest…

Mozzart sport 04.10.2016
Posle pobede Reala nad Oklahomom opet se povela debata. Nije tajna da čelnici NBA lige imaju nameru da se prošire i na Evropu i da naprave novu diviziju sa evropskim klubovima. Poslednjih godina NBA čini mnogo toga da se približi Evropi… Odmeravanje… »
Jović posle 16 asistencija: To je moj posao

Jović posle 16 asistencija: To je moj posao

Večernje novosti 04.10.2016
Uloga plejmejkera jeste da razigrava ostatak ekipe i stvarno uživam u tome – kaže Stefan i dodaje da razlika protiv Cedevite nije realna. Još jedna neverovatna partija Stefana Jovića. Poigravao se sinoć sa ekipom Cedevite, a način na koji je… »
Jović posle 16 asistencija: To je moj posao

Jović posle 16 asistencija: To je moj posao

Vesti online 04.10.2016
Plejmejker Crvene zvezde Stefan Jović, sa 16 asistencija, imao je ogroman doprinos u ubedljivoj pobedi nad Cedevitom u derbiju 2. kola ABA lige (88:64). - Odlično smo odigrali na obe strane terena. U odnosu na snagu Cedevite, rezultat nije realan, ali… »
Pogledajte maestralnu partiju Stefana Jovića u pobedi protiv Cedevite i njegovih 16 asistencija (video)

Pogledajte maestralnu partiju Stefana Jovića u pobedi protiv Cedevite i njegovih 16 asistencija (video)

Sportski žurnal 04.10.2016
Crvena zvezda je bez po muke dobila Cedevitu u meču koji je označen kao derbi prvog dela ABA lige. Crvena zvezda je u hali „Aleksandar Nikolić” demolirala Cedevitu, a uz Čarsla Dženkinsa najbolji pojedinac meča bio je Stefan Jović… »
‘Mister asistencija’: Pogledajte neverovatnih 16 dodavanja Stefana Jovića (video)

‘Mister asistencija’: Pogledajte neverovatnih 16 dodavanja Stefana Jovića (video)

Hot sport 04.10.2016
Stefan Jović obara sve rekorde kada je reč o broju asistencija na jednom meču, a on to ocenjuje kao posao koji je dužan da obavlja. Košarkaška Srbija ponovo bruji o mladom Nišliji koji je na utakmici sa Cedevitom “upisao” čak 16 uspešnih… »
Radonjić: Pobedili smo jednog od glavnih konkurenata za titulu

Radonjić: Pobedili smo jednog od glavnih konkurenata za titulu

Sportski žurnal 04.10.2016
Dejan Radonjić, šef struke Crvene zvezde, bio je kratak posle druge pobede njegovog tima u ABA ligi. – Čestitam igračima na bodovima, hvala navijačima što su napunili dvoranu, napravili odličnu atmosferu i pomogli nam da igramo dobro. Pred meč… »
Zvezda šampionskom igrom "pregazila" Cedevitu

Zvezda šampionskom igrom "pregazila" Cedevitu

Press 04.10.2016
Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su i drugu pobedu na startu sezone u ABA ligi, pošto su u derbiju kola savladali Cedevitu sa 88:64 (15:7, 23:25, 28:12, 22:20). foto: tanjug.rs Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su i drugu pobedu na startu sezone u… »
Radonjić: Navijači su nam pomogli, bili smo pametni u napadu

Radonjić: Navijači su nam pomogli, bili smo pametni u napadu

Sportal blic 04.10.2016
Košarkaši Crvene zvezde su odigrali sjajan meč u drugom kolu ABA lige. Cedevita je uništena u nekadašnjem “Pioniru” (88:64), a ubedljivim trijumfom bili su zadovoljni svi u crveno-belom taboru. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Zahvalnost… »
Posle 16 asistencija: Jović: Uživam da razigravam, to je moj posao

Posle 16 asistencija: Jović: Uživam da razigravam, to je moj posao

Sportal blic 04.10.2016
Početak sezone i odmah magija Stefana Jovića! Plej Crvene zvezde razbio je Cedevitu (88:64) sa čak 16 asistencija, koliko su imali i svi protivnički igrači zajedno, a reprezentativac Srbije rekao je da uživa u proigravanju saigrača. Foto: A… »
Kad podeliš asistencija koliko ceo protivnički tim zajedno: Pravo da vam kažem, uživam u tome!

Kad podeliš asistencija koliko ceo protivnički tim zajedno: Pravo da vam kažem, uživam u tome!

Mozzart sport 04.10.2016
„Mislim da je to nešto što treba da radim. Baš kao što sam radio i prošle godine. To je uloga plejmejkera, da razigra ostatak ekipe“, kaže organizator Zvezdine igre. Stefan Jović 16 asistenicija, kompletan tim Cedevite zajedno – 16… »
Stefan Jović o asistencijama: To je moj posao

Stefan Jović o asistencijama: To je moj posao

Mondo 04.10.2016
Plejmejker Crvene zvezde mts imao asistencija koliko i ceo tim Cedevite. Foto: MN Press Mnogo lakše i ubedljivije nego što se očekivalo, košarkaši Crvene zvezde mts savladali su Cedevitu u drugom kolu ABA lige - 88:64. Jedan od onih koji su doprineli… »
Preslišana i Cedevita, Zvezda gazi sve

Preslišana i Cedevita, Zvezda gazi sve

Večernje novosti 03.10.2016
Crveno-beli, pred skoro punim tribinama dvorane “Aleksandar Nikolić”, šampionskom igrom deklasirali hrvatskog prvaka u regionalnom derbiju – 88:64. PROMENILA je Cedevita veći deo ekipe, ali ne i gubitnički imidž kada sretne dvostrukog… »
Silna Zvezda: Crveno-beli čeličnom odbranom i trojkama razbili Cedevitu

Silna Zvezda: Crveno-beli čeličnom odbranom i trojkama razbili Cedevitu

Sportal blic 03.10.2016
Berićetan početak sezone! Košarkaši Crvene zvezde su u derbiju drugog kola ABA lige u dvorani “Aleksandar Nikolić” bez većih problema razbili Cedevitu - 88:64. Foto: ABA liga / Promo Zvezda je odigrala perfektnu utakmicu! Iz sjajne odbrane… »
Kao da je igrao protiv slavnog oca: Jović održao čas Stoktonu! /video/

Kao da je igrao protiv slavnog oca: Jović održao čas Stoktonu! /video/

Sportal blic 03.10.2016
Zvezda je samlela Cedevitu u drugom kolu ABA lige (88:64), a u centru pažnje našao se Stefan Jović! Organizator igre crveno-belih podelio je čak 16 asistencija! Zobacz na Youtube Rekorder Evrolige po broju uspešnih dodavanja na jednom meču (19)… »
Veče dugih rafala

Veče dugih rafala

Danas 03.10.2016
Zvezda je očitala pravu košarkašku lekciju Cedeviti u utakmici koja je najavljivana kao derbi 88:64 (15:7, 23:26, 28:1, 22:20 ) i pokazala drugom ubedljivom pobedom da je izuzetno spremna ušla u sezonu. Crveno-beli su odigrali fantastičnu odbranu, a… »

Vesti dana »