Povezane vesti
Haos kod Požege: Čuvar našao kašikaru kod hladnjače, pa je brzo bacio u Đetinju
Kurir 06.10.2016
UŽICE - U krug hladnjače za skladištenje voća u selu Rupeljevo kod Požege neko je u sredu oko 4 časa ujutru ubacio bombu kašikaru. Čuvar hladnjače čuo je udarac u metalnu ogradu, brzo izašao napolje i u osvetljenom krugu video bombu koju je uzeo i brzo… »
Bombom na hladnjaču "Sirogojno": Portir video bombu, pa je bacio u reku
Blic 06.10.2016
Policija u Požegi traga za nepoznatim licem koje je u sredu ujutru bacilo bombu u krug hladnjače "Sirogojno Company" u selu Rupeljevo. Bomba, srećom, nije eksplodirala. U sredu oko 4 sata ujutru portir je čuo kako je nešto udarilo u kapiju, a potom palo… »
Vesti dana »

Evo koliko košta dukserica Sergeja Lavrova: Zbog autfita šefa ruske diplomatije gorele mreže: Rusi doslovno troluju Amere i Trampa (video)
Alo pre 43 minutajoš 24 povezane

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 6 satijoš 10 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 5 satijoš 6 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 5 satijoš 9 povezanih