Povezane vesti

Dačiću, kukavice, sažaljevam te,: Ovako se Borovčanin "oprostio" od SPS-a

Dačiću, kukavice, sažaljevam te,: Ovako se Borovčanin "oprostio" od SPS-a

Blic 07.10.2016
Dojučerašnji član SPS i zamenik predsednika opštine Stari grad Nenad Borovčanin završio je svoje "drugarstvo" sa ovom partijom i to tako što je iz nje isključen. U reagovanju na odluku partije Borovčanin je poručio da se nije naljutio, ali da se… »
Borovčanin Posle isključenja iz SPS: Kukavice sam uvek sažaljevao, na Dačića sam se danas veoma sažalio!

Borovčanin Posle isključenja iz SPS: Kukavice sam uvek sažaljevao, na Dačića sam se danas veoma sažalio!

Pravda 07.10.2016
Nenad Borovčanin isključen je sinoć iz SPS odlukom Statutarne komisija te stranke, a danas je uputio otvoreno pismo svojim sad već bivšim partijskim drugovima. Otvoreno pismo Nenada Borovčanina prenosimo u celosti: "Posle sinoćnjeg Dnevnika iz… »
Borovčanin: Sažalio sam se na Dačića

Borovčanin: Sažalio sam se na Dačića

N1 Info 07.10.2016
Nenad Borovčanin izjavio je danas da nije razočaran niti ljut što je isključen iz Socijalističke partije Srbije (SPS), ali da se veoma sažalio na predsednika te partije Ivicu Dačića. Borovčanin je u saopštenju naveo da će nastaviti da "korača… »
Borovčanin: Nisam razočaran ni ljut, ali sažalio sam se na Dačića

Borovčanin: Nisam razočaran ni ljut, ali sažalio sam se na Dačića

RTS 07.10.2016
Nenad Borovčanin izjavio je da nije razočaran niti ljut što je isključen iz Socijalističke partije Srbije, ali da se veoma sažalio na predsednika te partije Ivicu Dačića. Borovčanin je u saopštenju naveo da će nastaviti da "korača svojim… »
Ni razočarao, ni naljutio, samo sam se sažalio na Dačića: Pismo Borovčanina posle isključenja iz SPS

Ni razočarao, ni naljutio, samo sam se sažalio na Dačića: Pismo Borovčanina posle isključenja iz SPS

Kurir 07.10.2016
Nenad Borovčanin isključen je u četvrtak uveče iz SPS, odlučila je Statutarna komisija te stranke, a tim povodom on se oglasio otvorenim pismom. U pismu se, kako je naveo, podsetio početaka i trajanja sinoć završenog "drugarstva". Foto: MUP… »

Vesti dana »