Povezane vesti

Polemika SNS i SRS - ko je veći prijatelj Rusije?

Polemika SNS i SRS - ko je veći prijatelj Rusije?

Telegraf 07.10.2016
Polemika članova odbora iz SNS i SRS, ko bi trebalo da bude predsednik poslaničke grupe prijateljstva sa Ruskom federacijom. Skupštinski odbor za spoljne poslove konstituisao je danas 62 poslaničke grupe prijateljstva (PGP), a članovi odbora iz SNS i… »
Odbor, razmirice i Rističević prijatelj sa Svetom stolicom

Odbor, razmirice i Rističević prijatelj sa Svetom stolicom

N1 Info 07.10.2016
Odbor za spoljne poslove Skupštine Srbije obeležio je manji incident, pošto su poslanice SRS Nataša Jovanović i DJB Jasmina Nikolić napustile sednicu, nezadovoljne time što je opozicija nije bila u prilici da na vreme predloži svoje kandidate za… »
Polemika naprednjaka i radikala: Ko je veći rusofil?

Polemika naprednjaka i radikala: Ko je veći rusofil?

Pravda 07.10.2016
Skupštinski odbor za spoljne poslove konstituisao je danas 62 poslaničke grupe prijateljstva (PGP), a članovi odbora iz SNS-a i SRS-a su polemisali o tome ko bi trebalo da bude predsednik poslaničke grupe prijateljstva sa Ruskom Federacijom. Radikali… »

Vesti dana »