Povezane vesti
(Foto) Marija Kilibarda je prava domaćica: Kada ona spremi ručak to izgleda ovako
Kurir 08.10.2016
Voditeljka Marija Kilibarda je odlična kuvarica, a svojim specijalitetom se pohvalila na društvenoj mreži. Naime, ona je za svog supruga spremila gulaš a fotku ukusnog ručka je podelila sa pratiocima. "Pobeda je naša. Gulaš. Kilibarde. Kotlić… »
Dama na ulici, domaćica u kuhinji: Kada Kilibarda mužu spremi ručak, to izgleda ovako
Blic 08.10.2016
Znate ono "dama na ulici, domaćica u kući..."? E time se verovatno vodi i voditeljka Marija Kilibarda koja, osim što može da se pohvali time da je omiljeno TV lice, lepotom i beskrajnim talentom za posao kojim se bavi, čini se da je odlična i… »
Vesti dana »
![Uhapšeni napadači na inspektore u Aranđelovcu, namerno izazvali sudar](https://nstatic.net/163/38936163bdxyuq.jpg)
Uhapšeni napadači na inspektore u Aranđelovcu, namerno izazvali sudar
Radio 021 pre 1 satjoš 3 povezane
![Politiko: Tramp razmatra da Roda Blagojevića nominuje za ambasadora SAD u Srbiji](https://nstatic.net/117/38935117tpshfd.jpg)
Politiko: Tramp razmatra da Roda Blagojevića nominuje za ambasadora SAD u Srbiji
Danas pre 10 satijoš 2 povezane
![Na današnji dan: Ugovorom u Mastrihtu osnovana EU, otvorene Zimske olimpijske igre u Sarajevu](https://nstatic.net/097/38936097lqokoa.jpg)
Na današnji dan: Ugovorom u Mastrihtu osnovana EU, otvorene Zimske olimpijske igre u Sarajevu
Radio 021 pre 1 satjoš 1 povezana