Povezane vesti
Milo tvrdi: Crna Gora u posebnom fokusu Rusije
Pravda 09.10.2016
Ne računajući vreme velike Jugoslavije, odnosi Crne Gore i Srbije nisu bili nikad bolji, izjavio je crnogorski premijer Milo Đukanović. Govoreći o geopolitičkim procesima, Đukanović je rekao da je Crna Gora u posebnom fokusu ruske pažnje. Đukanović je… »
Odnosi Srbije i Crne Gore nikad nisu bili bolji: Milo Đukanović želi stabilnost u regionu, a evo šta je rekao o Kosovu
Telegraf 09.10.2016
Ekonomija Crne Gore jeste jedan od najznačajnaijih spoljnotrgovinskih partnera Srbije, rekao je Milo Đukanović. Ne računajuci vreme velike Jugoslavije, odnosi Crne Gore i Srbije nisu bili nikad bolji, izjavio je crnogorski premijer Milo Ðukanović… »
Crna Gora i Srbija nikad bolje
Alo 09.10.2016
Ne računajuci vreme velike Jugoslavije, odnosi Crne Gore i Srbije nisu bili nikad bolji, izjavio je crnogorski premijer Milo Ðukanović. "Ne znam da li su ikada odnosi između Crne Gore i Srbije bili bolji nego danas. Ne računam vreme velike Jugoslavije… »
Vesti dana »
U delovima Srbije maglovito i oblačno, maksimalna temperatura do 14 stepeni
N1 Info pre 1 satjoš 11 povezanih
SAD produžile Lukoilu licencu do 17. januara za pregovore o prodaji imovine
RTV pre 1 satjoš 10 povezanih






