Povezane vesti

Tadić "1-2-1-2-1-2-1"!

Tadić "1-2-1-2-1-2-1"!

Mondo 10.10.2016
Dušan Tadić postao je prvai hit kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. Reprezentativac Srbije najbolji je igrač "orlova"... Quando a Sérvia precisa de golos, é só meter a bola nos pés de Dusan Tadic ⚽️ (via @br_uk)… »
Idemo ka Rusiji dobrim putem

Idemo ka Rusiji dobrim putem

Dnevnik 10.10.2016
Najzad je i najbolja fudbalska reprezentacija doneli malo radosti naciji. Srbija je u trećem kolu kvalfikacija za plasman na SP savladala Austriju (3:2) i domogla se prve pozicije u veoma izjednačenoj grupi D. U zanimljvoj i uzbudljivoj utakmici, uz… »
Gunter: Možemo da pobedimo i Srbiju i sve do kraja!

Gunter: Možemo da pobedimo i Srbiju i sve do kraja!

Sportski žurnal 10.10.2016
Velški fudbaler Kris Gunter rekao je da veruje da će njegova ekipa pobedom nad Srbijom ispraviti kiks protiv Gruzije (1:1) i okrenuti stvari u svoju korist u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. godine. Polufinalista letošnjeg šampionata Evrope… »
Vels kao sudbina: “Orlovi” nisu bili prvi od 2012. godine i rapsodije u Novom Sadu!

Vels kao sudbina: “Orlovi” nisu bili prvi od 2012. godine i rapsodije u Novom Sadu!

Sportal blic 10.10.2016
Mogu li “orlovi” da 2016. godinu završe kao prvi u grupi kvalifikacija za Mundijal? Pogled sa visine je lep, ali za “pol” poziciju nam je potrebna pobeda protiv Velsa... U zavisnosti od ishoda meča Austrije i Irske igra nam i bod, ali zašto da… »
Ovo je tek početak - Šta Srbiju čeka u nastavku kvalifikacija?

Ovo je tek početak - Šta Srbiju čeka u nastavku kvalifikacija?

Sportske.net 10.10.2016
Sedam osvojenih bodova nakon tri utakmice predstavljaju tek dobru osnovu pred nastavak borbe za plasman na Mundijal. Evo šta "Orlove" čeka u daljem toku kvalifikacija i kada će uslediti prelomni mečevi. Kada je 25. jula 2015. godine voljom žreba… »
Mitrović i Tadić srušili Austriju, Srbija lider

Mitrović i Tadić srušili Austriju, Srbija lider

Press 10.10.2016
Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je sinoć u Beogradu Austriju sa 3:2 (2:1), u 3. kolu D grupe kvalifikacija za Mundijal u Rusiji 2018. godine, i ovom pobedom preuzela lidersku poziciju. foto: tanjug.rs Fudbalska reprezentacija Srbije savladala… »
Reč selektora: Muslin: Ovo nije dobro za srčane bolesnike, sami sebi smo dali golove

Reč selektora: Muslin: Ovo nije dobro za srčane bolesnike, sami sebi smo dali golove

Sportal blic 10.10.2016
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin čvrsto je na zemlji posle pobede nad Austrijom sa 3:2 u kvalifikacijama za Mundijal 2018. godine u Rusiji. "Orlovi" posle tri kola imaju sedam bodova i nalaze se na vrhu tabele D grupe, sa istim… »
Šta čeka: “orlove” Vels i Austrija moraju, Irska prijatno iznenađenje

Šta čeka: “orlove” Vels i Austrija moraju, Irska prijatno iznenađenje

Sportal blic 10.10.2016
Dugo fudbaleri Srbije nisu ovako dobro startovali u kvalifikacijama za neko veliko takmičenje. Posle tri odigrane utakmice imamo sedam bodova i prvo mesto u grupi “orlovi” dele sa Ircima. Sledi rasplet! Foto: Reuters Geret Bejl Utakmice fudbalske… »
Egzekutor Mitrović: Tadić mi je rekao, uključio sam navigaciju (video)

Egzekutor Mitrović: Tadić mi je rekao, uključio sam navigaciju (video)

Mozzart sport 10.10.2016
„Nema šta, Duća je majstor, to svi vidimo. Način na koji on prolazi igrače i dodaje loptu, to je stvarno neverovatno. Drago mi je što imam tu sreću da igram s njim“, kaže dvostruki strelac u utakmici sa Austrijom. Srbija je čekala i dočekala… »
Hrvati rutinski u Finskoj, Italijani se provukli u Makedoniji

Hrvati rutinski u Finskoj, Italijani se provukli u Makedoniji

Press 10.10.2016
Fudbalska reprezentacija Hrvatske slavila je u Finskoj sa 1:0, lakše nego što rezultat govori, dok je Ukrajina kao domaćin na neutralnom terenu nadigrala Kosovo sa 3:0, u sinoćnim utakmicama kvalifikacija za svetsko prvenstvo u Rusiji. foto: tanjug.rs… »
Remi Velsa i Gruzije, rutinska pobeda Hrvatske u Finskoj

Remi Velsa i Gruzije, rutinska pobeda Hrvatske u Finskoj

Press 10.10.2016
Fudbalska reprezentacija Gruzije priredila je veliko iznenađenje, pošto je sinoć osvojila bod na gostovanju Velsu 1:1. foto: tanjug.rs Fudbalska reprezentacija Gruzije priredila je veliko iznenađenje, pošto je sinoć osvojila bod na gostovanju Velsu… »
Srbija ovo ne pamti: Tadić - čovek koji je “orlove” učinio ubojitim! /video/

Srbija ovo ne pamti: Tadić - čovek koji je “orlove” učinio ubojitim! /video/

Sportal blic 10.10.2016
Dugo nismo imali ovakvog igrača... Baš on je nedostajao reprezentaciji Srbije. Portugalija ima Ronalda, Argentina Mesija, a mi Dušana Tadića. Foto: Tanjug/AP Dušan Tadić Da li je poređenje ofanzivnog veziste “orlova” sa najvećim zvezdama… »
Mitrović: Tadić je majstor

Mitrović: Tadić je majstor

Mondo 10.10.2016
Dvostruki strelac u pobedi nad Austrijom hvalio saigrača. Milivojević i Rukavina poručuju da nema mesta euforiji. Foto: (AP Photo/Darko Vojinovic) Fudbaleri Srbije ostvarili su važnu pobedu nad Austrijom (3:2) u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo… »
Junak pobede Srbije: Dođe mi da zaplačem

Junak pobede Srbije: Dođe mi da zaplačem

Vesti online 10.10.2016
Sreća po Srbiju i Dušana Tadića što Radovan Ćurčić nije više selektor "orlova". Pre samo šest meseci bio je otpisan, ali je vezista Sautemptona pokazao da je motor, duša selekcije Srbije. Slavoljub Muslin mu je dao potpunu slobodu, a Tadić je… »
Uživo: Srbija - Austrija 3:2 (kraj)

Uživo: Srbija - Austrija 3:2 (kraj)

Večernje novosti 10.10.2016
Izabranici Slavoljuba Muslin posle pobede u Moldaviji, u Beogradu su savladali jednog od najjačih rivala u kvalifikacionoj grupi za plasman na Mundijal u Rusiji - 3:2. Fudbaleri Srbije trijumfalno su nastavili kvalifikacije za SP u Rusiji 2018. godine… »
Tadić o skandiranju publike: Umalo nisam zaplakao, puno mi je srce

Tadić o skandiranju publike: Umalo nisam zaplakao, puno mi je srce

Sportal blic 10.10.2016
Dušan Tadić, apsolutni junak fudbalske reprezentacije Srbije, dvostruki asistent i strelac za pobedu nad selekcijom Austrije 3:2, doživeo je da mu ceo stadion skandira ime i prezime. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Vođa fudbalske Srbije… »
Srbija pobedila Austriju 3:2

Srbija pobedila Austriju 3:2

Danas 09.10.2016
Fudbaleri Srbije savladali su Austriju 3:2 (2:1) večeras na stadionu "Ratko Mitić" i tako preuzeli prvo mesto u Grupi D kvalifikacija za Svetsko prvenstvo posle tri kola. Srbija deli prvo mesto sa Irskom sa po sedam bodova, ali ima najbolju gol razliku… »
Tadić: Puno srce, da zaplačeš

Tadić: Puno srce, da zaplačeš

Večernje novosti 09.10.2016
Nije bitno ko daje i ko namešta, najbitnije je da ekipa pobeđuje i da igramo kao tim. Mislim da nas je selektor namestio kako treba i da sve ide po redu – rekao je sjajni ofanzivac. Junak pobede Srbije nad Austrijom Dušan Tadić ocenio je da će… »
Kvalifikacije za SP: Vels i Gruzija bez pobednika, Italija posle preokreta slavila u Makedoniji

Kvalifikacije za SP: Vels i Gruzija bez pobednika, Italija posle preokreta slavila u Makedoniji

Večernje novosti 09.10.2016
Vels je na svom terenu poveo golom Gareta Bejla u 10. minutu, a Gruzija je izjednačila pogotkom Tornikea Okrijašvilija u 57. Pobede Hrvatske i Ukrajine. Fudbaleri Velsa i Gruzije odigrali su nerešeno, tako da bi Srbija eventualnom pobedom nad Austrijom… »
"Orlovi" pobedom nad Austrijom do prvog mesta u grupi

"Orlovi" pobedom nad Austrijom do prvog mesta u grupi

Večernje novosti 09.10.2016
Reprezentativci Srbije su potvrdili novi trend, klasu i nameru da urade konačno nešto dobro za sebe u nacionalnom dresu i za svoj fudbalski narod - 3:2. DUŠAN “Silni” u Aleksandar “Veliki” su u Beogradu srušili Austriju – 3:2 (2:1) i… »
To je to: Posle dve asistencije, Tadić zatresao mrežu za trijumf! /video/

To je to: Posle dve asistencije, Tadić zatresao mrežu za trijumf! /video/

Sportal blic 09.10.2016
Dušan Tadić je dva puta asistirao Aleksandru Mitroviću, a tako dobru igru krunisao je i golom za pobedu nad Austrijom sa 3:2! Zobacz na Youtube Igrao se 73. minut kada se Tadić našao iznenada u dobroj situaciji, pa je desnom nogom pronašao lopti put… »
Skandiranje na koje se čekalo: Orilo se: "Dušan Tadić"

Skandiranje na koje se čekalo: Orilo se: "Dušan Tadić"

Sportal blic 09.10.2016
Dugo je Srbija čekala na fudbalera kao što je Dušan Tadić i da jednom igraču skandiraju svi na stadionu kada igra reprezentacija. Upravo je to doživela prava "desetka" nacionalnog tima. Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Junaci: Tadić i Mitrović Ne… »
Tadić je majstor fudbala: Pala je Austrija, Srbija na vrhu tabele!

Tadić je majstor fudbala: Pala je Austrija, Srbija na vrhu tabele!

Sportal blic 09.10.2016
Fudbaleri Srbije upisali su i drugu pobedu u kvalifikacijama za Mundijal 2018. godine, pošto su posle velike borbe savladali selekciju Austrije sa 3:2 (2:1) uz magičnu partiju Dušana Tadića. Dve asistencije i gol za pobedu, "orlovi" imaju junaka i… »

Vesti dana »