Povezane vesti
„Egzit“ među najpopularnijim svetskim brendovima na „Vajberu“
RTS 11.10.2016
Nakon svega pola godine, festival „Egzit“ premašio je brojku od milion pratilaca iz čak 174 zemalja sveta i zauzeo svoje mesto među 15 najpopularnijih svetskih brendova na „Vajberu“. Festival „Egzit“ ujedno i najpopularniji balkanski brend na Vajberu… »
Exit izdominirao na Viberu zahvaljujući ovim stikerima
24 Sata 11.10.2016
Nakon svega pola godine, EXIT je premašio brojku od milion pratilaca iz čak 174 zemalja sveta i zauzeo svoje mesto među 15 najpopularnijih svetskih brendova na Viberu. Za EXIT Leto ljubavi 2017. već 20.000 prijavljenih Za naredni EXIT koji će biti održan… »
Egzit na Viberu ima milion pratilaca
Blic 11.10.2016
Nakon pola godine Egzit je premašio brojku od milion pratilaca iz čak 174 zemalja sveta i zauzeo mesto među 15 najpopularnijih svetskih brendova na Viberu. U okviru EXIT Public Chata na Viberu moguće je videti i poznate glumce i muzičare kao što su Miloš… »
Vesti dana »
Jokiću poraz kao lekcija, a o povredi: "Prvi put mi se dogodilo ovde..."
Sportske.net pre 36 minutajoš 40 povezanih
Mali: Sutra isplata uvećanih plata zaposlenima u javnoj upravi
Insajder pre 41 minutajoš 17 povezanih
Počinje suđenje Selakoviću za slučaj Generalštab, studenti najavili okupljanje ispred suda
NIN pre 11 minutajoš 14 povezanih
Svetski dan borbe protiv raka, maligne bolesti vodeći uzrok umiranja u Srbiji
RTV pre 6 minutajoš 13 povezanih




