Povezane vesti
Dragan maršićanin: Đorđe Vukadinović je politički manipulator i agresor
Kurir 12.10.2016
BEOGRAD - Drsko zloupotrebivši nedovoljnu obaveštenost desetorice iz grupe od više desetina hiljada onih koji su podržali potpisivanje Božićnog proglasa, manipulator i prevrtljivac Đorđe Vukadinović je nastavio prljavu kampanju protiv Demokratske stranke… »
Maršićanin: DSS nije pokušala Vukadinoviću da otme mandat
Novi magazin 12.10.2016
Demokratska stranka Srbije (DSS) demantovala je danas da pokušava da otme mandat Đorđu Vukadinoviću koji je za poslanika u parlamentu izabran na listi DSS-Dveri kao nestranički kandidat. "Vukаdinović je bezočno slаgаo grupu čаsnih ljudi dа DSS pokušаvа… »
Vesti dana »
Šta je "Natalijina ramonda" Simbol srpske vojske u Velikom ratu ima moćnu simboliku, nazivaju ga i "cvet feniks"
Dnevnik pre 7 minutajoš 30 povezanih
U 11. čas, 11. dana, 11. meseca - šta se obeležava na Dan primirja
Glas Zaječara pre 12 minutajoš 17 povezanih
Ruski FSB sprečio zaveru Ukrajine i Britanije u srpskom komšiluku? Tvrde da je pilotu ponuđeno bogatstvo da usmeri MiG-31 i Kinžal ka NATO bazi na Balkanu!
Kurir pre 52 minutajoš 15 povezanih
Nikola Jović namestio koš za novu pobedu Majamija: Maestralan potez srpskog košarkaša (VIDEO)
Euronews pre 1 satjoš 14 povezanih



