Povezane vesti

Mišel Obama: Komentari o ženama okrutni i zastrašujući

Mišel Obama: Komentari o ženama okrutni i zastrašujući

Glas Amerike 13.10.2016
Prva dama SAD Mišel Obama poručila je pristalicama Hilari Klinton u severoistočnoj američkoj državi Nju Hempšir da komentari republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa o ženama ne mogu da se tumače kao „još samo jedna uznemirujuća… »
Dve žene optužile Trampa za neprimereni kontakt, on negira

Dve žene optužile Trampa za neprimereni kontakt, on negira

RTS 13.10.2016
Advokati republikanskog kandidata za predsednika SAD traže od "Njujork tajmsa" da povuče juče objavljeni tekst u kojem dve žene optužuju Trampa za neprimereni kontakt. Dve žene su optužile kandidata Republikanske stranke na američkim… »
"Uhvatio me za grudi i pokušao da mi stavi ruku ispod suknje": Trampa optužile dve žene za neprimereno ponašanje

"Uhvatio me za grudi i pokušao da mi stavi ruku ispod suknje": Trampa optužile dve žene za neprimereno ponašanje

Telegraf 13.10.2016
Trampovi advokati traže da "Njujork tajms" povuče juče objavljeni tekst zbog neosnovanih optužbi i povrede ugleda. Dve žene optužile su kandidata Republikanske stranke na američkim predsedničkim izborima za “neprimereno dodirivanje” objavio je… »
Niz žena optužuje Donalda Trampa za napastvovanje

Niz žena optužuje Donalda Trampa za napastvovanje

Nova ekonomija 13.10.2016
Niz žena optužilo je milijardera i kandidata republikanaca Donalda Trampa za napastvovanje u trenutku kada je Trampova kampanja ionako na staklenim nogama. Dve žene optužile su kandidata Republikanske stranke na američkim predsedničkim izborima za… »
Šokantne ispovesti žena: Tramp me je hvatao za grudi, ruke su mu bile svuda, bio je kao oktopod

Šokantne ispovesti žena: Tramp me je hvatao za grudi, ruke su mu bile svuda, bio je kao oktopod

Blic 13.10.2016
Dve žene optužile su kandidata Republikanske stranke na američkim predsedničkim izborima za "neprimereno dodirivanje" objavio je Njujork tajms, dok su predstavnici kampanje Donalda Trampa pisanje njujorškog dnevnika nazvali "fikcijom i klevetama". U… »
Nove optužbe za Trumpa o nedoličnom ponašanju prema ženama

Nove optužbe za Trumpa o nedoličnom ponašanju prema ženama

SEEbiz 13.10.2016
ZAGREB - Nakon što su se prošloga tjedna u javnosti pojavile snimke u kojemu je na vulgaran način govorio o ženama, republikanski kandidat za američkog predsjednika Donald Trump suočava se s novih optužbama, ovoga puta o nedoličnom ponašanju… »

Vesti dana »