Povezane vesti

Fibel: Božović me nije otpisao

Fibel: Božović me nije otpisao

Večernje novosti 13.10.2016
Razgovarao sam sa treneroom, imamo odličan odnos i verujem u ono što mi je rekao. Lakše podnosim izostanak, jer ekipa pobeđuje - kaže štoper crveno-belih. Pre skoro dva meseca, tačnije 25. avgusta, je Tomas Fibel poslednji put bio u timu Crvene… »
Fibel: "Božović me nije otpisao"

Fibel: "Božović me nije otpisao"

Sportske.net 13.10.2016
Francuski internacionalac Tomas Fibel odavno je izgubio status prvotimca u Crvenoj zvezdi ali ga to nije pokolebalo jer tvrdi da ga se trener Miodrag Božović nije odrekao. Nadali su se u Crvenoj zvezdi da će nakon promašaja sa angažovanjem Brazilca… »
‘Otpisani’: Tomas Fibel govorio o statusu u Zvezdi

‘Otpisani’: Tomas Fibel govorio o statusu u Zvezdi

Hot sport 13.10.2016
Štoper Tomas Fibel govorio je o svom statusu u dresu Crvene zvezde, kao i porazima u Evropi koji su svima teško pali. Došao je kao veliko pojačanje, novi Ibrahim Gaj. Ipak, posle četiri meseca Tomas Fibel nije dokazao kvalitet zbog koj je i doveden… »
Fibel: Božović me nije otpisao

Fibel: Božović me nije otpisao

Mondo 13.10.2016
Štoper Crvene zvezde veruje da će dobiti novu priliku da se dokaže. Ne misli da je problem sa prilagođavanjem razlog što ga nema u timu. Foto: MN Press Poslednji put kada se Tomas Fibel našao u timu Crvene zvezde bio je revanš sa Sasuolom u… »
Fibel: Nisam otpisan!

Fibel: Nisam otpisan!

Mozzart sport 13.10.2016
"Kad ne igraš mesec dana najvažnije je da ostaneš pozitivan. Srećom, tim pobeđuje i zato mnogo lakše podnosim izostanak", kaže francuski defanzivac. Štoper Crvene zvezde Tomas Fibel ispao iz tima nakon utakmice sa Sasuolom (25. avgust) u plej-ofu… »

Vesti dana »