Povezane vesti

Svađa oko helikoptera: Poljaci opleli po Francuzima: Mi smo vas učili da koristite viljušku, a vi nam ovako vraćate

Svađa oko helikoptera: Poljaci opleli po Francuzima: Mi smo vas učili da koristite viljušku, a vi nam ovako vraćate

Blic 13.10.2016
Zamenik poljskog ministra odbrane Bartoš Kovnjacki poručio je Francuzima da su ih "Poljaci naučili da jedu viljuškom", reagovaći tako na spor Varšave i Pariza u vezi sa "Erbasovim" helikopterima. Bartosz Kownacki kritikon ashpër Francën… »
Poljaci odbrusili francuzima u svađi zbog helikoptera: Pa, mi smo vas naučili da jedete viljuškom!

Poljaci odbrusili francuzima u svađi zbog helikoptera: Pa, mi smo vas naučili da jedete viljuškom!

Kurir 13.10.2016
Zamenik poljskog ministra odbrane je utvrdio da su Poljaci naučili Francuze kako da se služe viljuškom, tako dolivši ulje na vatru u diplomatskom sporu zbog propale kupovine helikoptera. Pariz je povukao poziv poljskoj delegaciji na sajam vojne… »
Istorijski argument: "Zbog nas jedete viljuškom!"

Istorijski argument: "Zbog nas jedete viljuškom!"

Mondo 13.10.2016
Čuvena je ona "srpska viljuška" sa fresaka Nemanjića kojom Srbi "datiraju" svoju civilizovanost, a sličan je "istorijski argument" u aktuelnoj svađi s Francuzima oko kupovine helikoptera iskoristio je visoki poljski zvaničanik. Foto… »

Vesti dana »