Povezane vesti
Ritejl park „Shoppi” u Borči investicija vredna 15 miliona evra
Studio B 13.10.2016
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali svečano je otvorio ritejl park „Shoppi” u Borči koji se prostire na više od 13.000 kvadratnih metara. foto Beoinfo Gradonačelnik je podsetio da je za ovaj objekat kamen temeljac postavljen pre šest meseci. – Investicija… »
I: Borča, konačno, dobila svoj tržni centar
Blic 13.10.2016
I Borča je dobila svoj tržni centar. Uz prigodnu svečanost i prisustvo gradskih i opštinskih čelnika otvoren je ritejl park “Šopi” koji se prostire na 13.000 kvadrata. - Investicija je vredna 15 miliona evra i omogućiće otvaranje 500 novih radnih mesta -… »
Otvoren šoping centar u Borči
Danas 13.10.2016
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i direktor MPC Properties Tomas H. Viladsen, danas su u Borči svečano otvorili drugi u nizu Shoppi Retail Park, koji zauzima površinu od preko 13.000 kvadratnih metara. Ukupna vrednost investicije iznosi oko 15 miliona… »
Svečano otvoren Shoppi Retail Park u Borči: Novo ime kupovine na levoj obali Dunava
Telegraf 13.10.2016
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i direktor MPC Properties-a Thomas H. Villadsen, svečanim činom presecanja crvene vrpce, otvorili Shoppi Retail Park u Borči. G radonačelnik Beograda Siniša Mali i direktor MPC Properties-a, Thomas H. Villadsen, danas… »
Vesti dana »

Ubijen bivši predsednik ukrajinskog parlamenta, BBC izvor kaže da se napadač maskirao u Glovo dostavljača
BBC News pre 50 minutajoš 29 povezanih

Nevreme sa jakim vetrom i požarima u Šumadiji, naročito u Čačku i Kragujevcu
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 49 povezanih

Poznato ko je kapiten Srbije dok se Bogdanović ne oporavi!
Serbian News Media pre 19 minutajoš 32 povezane

Milojević: Gostovanje Novom Pazaru jedno od najtežih u ligi
Sportski žurnal pre 39 minutajoš 39 povezanih